Spain: 9 988 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
AGENCIA MEDITERRANEA je společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti marketingu nemovitostí se sídlem ve Valencijském společenství (Španělsko), se zaměřením především na provincii Alicante a Valencie.
Medián prodejní ceny
9 709 777 CZK
Nabídky k prodeji
44
Jazyky
Španělština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Rumunština
Pro naše klienty, kteří chtějí koupit nebo pronajmout nemovitost v Torrevieja, naši přátelští vícejazyční agenti a naše nejmodernější kancelářské technologie učiní zážitek z nalezení ideální nemovitosti potěšením a úsporou času. Naše klienty vedeme celým procesem nákupu nebo pronájmu a poskytujeme jim praktické a právní poradenství před, během a po výběru jejich domova.
Medián prodejní ceny
8 296 584 CZK
Nabídky k prodeji
159
Jazyky
Španělština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Italština, Nizozemština, Ruština
Vítejte v Atipice! Vítáme Vás v naší společnosti a pozvat vás k seznámení s našimi službami, stejně jako nespočet výhod spolupráce s námi. Téměř 25 let inovací, rostoucí a vedoucí na trhu s nemovitostmi. Více než 11 000 operací za 20 let ratifikovat naši metodu a způsob, jak dělat věci. Více než 50 národností je součástí našich zákaznická a vlastnická základna, vychovávaná úsilí a důvěra.
Medián prodejní ceny
23 595 115 CZK
Nabídky k prodeji
217
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština
Jmenuji se Aitor a působím jako autorizovaný realitní agent: API A13245 a AICAT 10900 z Barcelony. Kromě prezentace vlastností mých webových stránek vám nabízím službu Personal Shopper v Katalánsku, která přistupuje k celému trhu s nemovitostmi.
Medián prodejní ceny
41 494 775 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Španělština, Angličtina
Hledáte realitního profesionála ve Španělsku, tak mě kontaktujte. Sníte o získání nové nemovitosti ve Španělsku a chcete, aby to byl příjemný nákup, budu vás poslouchat a poradit vám. Budu vás doprovázet po celou dobu nákupu, hledání nemovitosti, návštěvy během výstavby, předání klíčů, pomoc s financováním, poradenství ohledně dekorace, získání NIE atd. Mluvím plynně anglicky, španělsky a francouzsky. Spokojenost zákazníků je mým cílem. Zatím
Medián prodejní ceny
9 840 190 CZK
Nabídky k prodeji
89
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Španělština
Nabízíme Vám exkluzivní služby a nejlepší výběr nemovitostí k prodeji v Monte Pego jen pár minut od písečných pláží, golfoliva Nova a marina Denia. Doprovázíme vás ve všech krocích během vašeho projektu. Naše transakce jsou zpracovávány svěřeneckou společností a specializovaným právníkem, který vám umožní bezpečný nákup s úplným klidem.
Medián prodejní ceny
9 460 809 CZK
Nabídky k prodeji
54
Jazyky
Angličtina, Španělština, Francouzština
La ClauBrava hace referencia a una llave, una llave que abre y cierra puertas, aquellas que relacionamos con capítulos de tu vida de la que queremos formar parte. El hogar y la familia son dos pilares fundamentales en la vida. Nosotros queremos ayudarte a encontrar el sitio perfecto para ti y tu familia. Agencia Inmobiliaria innovadora dirigida por Mireia Plaja Borrell con Aicat 9966 y colegiada en el colegio API con el número 12.800. Gracias a su experiencia y amabilidad hará que cada instante sea sencillo y profesional. No lo dude, contacte sin compromiso y le gestionará su operación inmobiliaria.
Medián prodejní ceny
6 579 886 CZK
Nabídky k prodeji
38
Jazyky
Španělština, Angličtina, Francouzština
Dobrý den Mám WhatsApp a Telegram: +351 - 920166477 Já jsem Portugalec. Mluv anglicky. Hablo Espanol. Vděčný. Děkujeme. Un saludo.
Medián prodejní ceny
1 327 833 CZK
Nabídky k prodeji
147
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština
Realitní kancelář v Sunny Orihuela Costa, Španělsko - Buduj si svou kariéru u nás! Oficina Inmobiliaria Remax en Orihuela Costa Naše kancelář a agenti se věnují poskytování vynikajících služeb každému z našich klientů. Pokud uvažujete o nákupu nebo prodeji v této oblasti, zastavte se a navštivte nás. Rádi bychom vás přivítali na šálku kávy nebo čaje a odpověděli na jakékoli otázky, které byste mohli mít ohledně procesu nákupu nebo prodeje. Od podrobného vysvětlování dokumentů a poplatků až po poučení o tom, co se děje na současném místním trhu s nemovitostmi. Kontaktujte nás nebo se zastavte ještě dnes. Máme přes 16 agentů a mluvíme přes 10 různých jazyků. Naše kancelář se nachází na kruhovém objezdu v obchodním centru Zeniamar v Urbu. Zeniamar u Avdu. kalifornský. Otevřeno je od 9:30 do 18:30. beachhomes@remax.es Somos una agencia inmobiliaria con un enfoque internacional, con agentes de diferentes países de origen. Conocemos los hábitos de compra de nuestros klientes compradores. Si piensas en vender, kontakt! Si estas pensando en comprar llámanos para hablar con uno de nuestros agentes de la zona
Medián prodejní ceny
4 030 921 CZK
Nabídky k prodeji
37
Jazyky
Španělština, Dánština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Litevština, Norština (bokmål), Nizozemština, Polština, Ruština, Švédština
Vaše realitní kancelář v deltě Ebro Jsme rodinný podnik, který se od roku 1960 věnuje realitnímu zprostředkování. Nacházíme se v Deltebre, Catalunya (Španělsko), v srdci přírodního parku Ebro Delta, jednoho z nejdůležitějších přírodních parků v Evropě, hned vedle Středozemního moře, na konci řeky Ebro. V naší Deltě můžete cvičit různé aktivity, jako je pozorování ptáků, rybaření, plavání, plavba lodí, jízda na kajaku, jízda na kole, kitesurfing a mnoho dalších. Již více než 50 let navázáni vynikající vztahy s našimi zákazníky, kteří nám důvěřují jak lokálně, na národní, tak na mezinárodní úrovni.
Medián prodejní ceny
4 481 436 CZK
Nabídky k prodeji
57
Jazyky
Španělština, Katalánština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Rumunština