Spain: 9 993 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Jmenuji se Aitor a působím jako autorizovaný realitní agent: API A13245 a AICAT 10900 z Barcelony. Kromě prezentace vlastností mých webových stránek vám nabízím službu Personal Shopper v Katalánsku, která přistupuje k celému trhu s nemovitostmi.
Medián prodejní ceny
43 583 633 CZK
Nabídky k prodeji
8
Jazyky
Španělština, Angličtina
Vaše nemovitosti v Barceloně Nové časy, nová řešení
Medián prodejní ceny
18 468 260 CZK
Nabídky k prodeji
57
Jazyky
Španělština, Angličtina
Pro naše klienty, kteří chtějí koupit nebo pronajmout nemovitost v Torrevieja, naši přátelští vícejazyční agenti a naše nejmodernější kancelářské technologie učiní zážitek z nalezení ideální nemovitosti potěšením a úsporou času. Naše klienty vedeme celým procesem nákupu nebo pronájmu a poskytujeme jim praktické a právní poradenství před, během a po výběru jejich domova.
Medián prodejní ceny
8 254 107 CZK
Nabídky k prodeji
149
Jazyky
Španělština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Italština, Nizozemština, Ruština
Vítejte v Atipice! Vítáme Vás v naší společnosti a pozvat vás k seznámení s našimi službami, stejně jako nespočet výhod spolupráce s námi. Téměř 25 let inovací, rostoucí a vedoucí na trhu s nemovitostmi. Více než 11 000 operací za 20 let ratifikovat naši metodu a způsob, jak dělat věci. Více než 50 národností je součástí našich zákaznická a vlastnická základna, vychovávaná úsilí a důvěra.
Medián prodejní ceny
23 130 978 CZK
Nabídky k prodeji
215
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština
AGENCIA MEDITERRANEA je společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti marketingu nemovitostí se sídlem ve Valencijském společenství (Španělsko), se zaměřením především na provincii Alicante a Valencie.
Medián prodejní ceny
9 191 520 CZK
Nabídky k prodeji
46
Jazyky
Španělština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Rumunština
Nabízíme Vám exkluzivní služby a nejlepší výběr nemovitostí k prodeji v Monte Pego jen pár minut od písečných pláží, golfoliva Nova a marina Denia. Doprovázíme vás ve všech krocích během vašeho projektu. Naše transakce jsou zpracovávány svěřeneckou společností a specializovaným právníkem, který vám umožní bezpečný nákup s úplným klidem.
Medián prodejní ceny
9 921 972 CZK
Nabídky k prodeji
49
Jazyky
Angličtina, Španělština, Francouzština
Hledáte realitního profesionála ve Španělsku, tak mě kontaktujte. Sníte o získání nové nemovitosti ve Španělsku a chcete, aby to byl příjemný nákup, budu vás poslouchat a poradit vám. Budu vás doprovázet po celou dobu nákupu, hledání nemovitosti, návštěvy během výstavby, předání klíčů, pomoc s financováním, poradenství ohledně dekorace, získání NIE atd. Mluvím plynně anglicky, španělsky a francouzsky. Spokojenost zákazníků je mým cílem. Zatím
Medián prodejní ceny
9 191 520 CZK
Nabídky k prodeji
104
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Španělština
Albium - Nemovitosti v Barceloně je rodinný podnik, který začal mít jako hlavní činnost propagaci a výstavbu realitních projektů. Jeho zahájení činnosti je v 70. letech. V průběhu let se společnost vyvinula a zvýšila svůj okruh zeměpisné aktivity, umístěním se také ve městě Barcelona a diverzifikací svých aktivit ve 3 oblastech. Realitní kancelář V oblasti nemovitostí provádíme následující činnosti: zprostředkování prodeje a nákupu nájemného (sezónní nebo dlouhodobé), oceňování nemovitostí, exkluzivní služby vyhledávání nemovitostí kupujícím (Personal Shopper), správa pronájmu a investiční poradenství. Správa majetku Provádíme komplexní správu majetku: ekonomické, finanční, právní, obchodní a provozní (což zahrnuje nedílnou údržbu budov, dodávky a pojištění). Všechny zkušenosti Albium k vašim služebm, které vám zaručí nejlepší návratnost vaší investice. Ubytování pro turisty Zpočátku správa turistických bytů ve městě Barcelona. Dnes se zaměřujeme na využívání venkovského turistického ubytování v oblasti Montseny. Provedli jsme vlastní komplexní rehabilitační projekt a působíme pod venkovskou značkou Montseny.
Medián prodejní ceny
10 226 327 CZK
Nabídky k prodeji
40
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština, Italština
Dobrý den Mám WhatsApp a Telegram: +351 - 920166477 Já jsem Portugalec. Mluv anglicky. Hablo Espanol. Vděčný. Děkujeme. Un saludo.
Medián prodejní ceny
1 387 859 CZK
Nabídky k prodeji
122
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština