Madrid: 948 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Dobrý den, budoucí majiteli. Užijte si nový nákup a prodej nemovitostí. Od hledání nového domova, přes jeho financování až po prodej, jsme tu, abychom vám to usnadnili a urychlili. Zážitek Huspy začíná! Zjednodušujeme proces, abyste si mohli svůj nový domov užít za kratší dobu. Náš tým realitních expertů vás bude po celou dobu doprovázet. Žádné dodatečné náklady ani skryté klauzule. • Objevte naše vybrané domy. • Vyberte si z nejoblíbenějších madridských čtvrtí. Chcete prodat svou nemovitost? Publikujte s Huspy a spojte se s kupujícími, kteří mají zájem o koupi nemovitostí, jako je ta vaše v Madridu. Naším posláním je zlepšit ekosystém nákupu domů pro všechny prostřednictvím pohodlí, přehlednosti a péče.
Medián prodejní ceny
17 358 532 CZK
Nabídky k prodeji
139
Jazyky
Španělština, Angličtina
Casas Exclusivas nabízí k prodeji nemovitosti pečlivě vybrané vysoce zkušenými realitními profesionály a skvělými znalci svých oblastí. Tyto vlastnosti se mohou pochlubit vysoce vyhledávanými vlastnostmi, jako jsou žádoucí lokality, úchvatné výhledy, podmanivé návrhy a byly pečlivě postaveny nebo renovovány s dokonalou pozorností k detailu. Tyto jedinečné domy se nacházejí v některých z nejžádanějších oblastí Barcelony a Costa Brava uprostřed zachovalých přírodních prostor. Xavier Martin, zakladatel a generální ředitel společnosti Casas Exclusivas, je realitní agent z Katalánska s více než dvěma desetiletími zkušeností. S vášní pro nemovitosti zprostředkoval stovky exkluzivních nákupů nemovitostí ve Španělsku a hovoří francouzsky, španělsky a anglicky. Svůj čas dělí mezi Barcelonu a Costa Brava a oceňuje jedinečnou přitažlivost obou míst.
Medián prodejní ceny
42 216 744 CZK
Nabídky k prodeji
37
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština
Prodej nemovitostí: rezidenční/ komerční. Pronajímá byty, domy, duplexy, statky atd. Vážíme si vašeho majetku bez závazku Rozpočty a postupy "Přemístění": bydlení, školy, stěhování, NIE postupy, registrace, smlouvy. Pojištění neplacení a zpracování/změna dodávek. Potřebujete ještě něco? Řekni mi to!
Medián prodejní ceny
6 382 178 CZK
Nabídky k prodeji
8
Jazyky
Španělština, Angličtina
Jsem Adolfo Ortiz, 26 let jsem realitní makléř a majitel společnosti Grupo MDA Inversiones Spain S.L.U. V současné době jsme vyvinuli službu Real Estate Personal Shopper, která kupujícímu usnadňuje hledání bydlení. Jednoduše nám řekněte o nemovitostech, které jste si prohlédli online, a my budeme kontaktovat agenty, kteří mají danou nemovitost na starosti, abychom shromáždili informace a domluvili prohlídky. Během těchto 26 let jsem působil především v Madridu a na východním pobřeží Španělska (Levante Español), kde jsem pracoval na všech typech nemovitostí. V jiných oblastech Španělska také spravuji nemovitosti, protože za všechny ty roky jsem si vytvořil širokou síť důvěryhodných spolupracovníků. To, co mohu nabídnout každému, kdo to potřebuje, je veškeré mé odhodlání a zkušenosti, které jsem nashromáždil během všech těch let.
Medián prodejní ceny
18 600 201 CZK
Nabídky k prodeji
9
Jazyky
Španělština
Ve společnosti PARADISUS Real Estate radíme a řídíme realitní a finanční operace, abychom pomohli prodejcům a kupujícím provést provoz v co nejkratším čase. Naším hlavním cílem je poskytovat našim zákazníkům vynikající služby a podporovat je v průběhu celého procesu, aby se mohli cítit pohodlně a bezpečně. Vaše důvěra je naší největší odměnou!
Medián prodejní ceny
22 101 707 CZK
Nabídky k prodeji
59
Jazyky
Španělština, Němčina, Angličtina, Francouzština, Italština, Ruština
Vítejte v My Home Abad Velasco, vaší důvěryhodné realitní kanceláři v Madridu. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout služby pronájmu a prodeje pro všechny typy nemovitostí, přizpůsobené potřebám a preferencím našich klientů. V My Home Abad Velasco chápeme, že nákup, prodej nebo pronájem nemovitosti je důležité rozhodnutí, a proto jsme odhodláni poskytovat vám profesionální a personalizované služby. Náš tým odborníků na nemovitosti je zde, aby vám poradil a provedl vás na každém kroku a zajistil uspokojivý zážitek.
Medián prodejní ceny
4 966 676 CZK
Nabídky k prodeji
11
Jazyky
Španělština
Máme více než 10 let zkušeností v realitním sektoru. Naším cílem je poskytovat kvalitní nemovitosti za konkurenceschopné ceny, uspokojovat všechny realitní potřeby klientů, starat se o nákup, prodej a pronájem skladů, komerčních prostor, domů, kanceláří, pozemků k výstavbě a jakýkoli jiný typ provozu souvisejícího s realitním sektorem. Pracujeme Novostavba, prodej bydlení a pronájmy Specializujeme se na nejexkluzivnější oblasti Madridu a staráme se o celý proces a vždy informujeme klienty o každém kroku. Nabízíme zcela transparentní a profesionální ošetření. Specialisté na marketing nemovitostí v pobřežních oblastech, máme profesionální tým schopný nabídnout personalizované služby při vyhledávání, pronájmu nebo prodeji vašich nemovitostí. Zavázali jsme se k transparentnímu a čestnému procesu, usilujeme o úspěch klientů a staráme se o poskytování poradenství v procesu nákupu, prodeje nebo pronájmu. Disponujeme vyškoleným personálem v oblasti poradenství, reklamy a právníků pro právní situace.
Medián prodejní ceny
6 205 861 CZK
Nabídky k prodeji
26
Jazyky
Španělština, Angličtina
Průmyslový inženýr registrovaný v COIIM Soudní znalec spojený s AMADEI
Medián prodejní ceny
5 190 176 CZK
Nabídky k prodeji
29
Jazyky
Španělština, Bulharština, Angličtina, Ruština