Kansas: 169 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
S týmem Timbrooku nejsi jen další klient ztracený ve zmatku s ostatními kupci nebo prodejci domů. Posloucháme vás, pracujeme pro vás a přizpůsobíme vám plán specifický pro vás. Jsme zapálení pro vytváření pozoruhodného zážitku z nákupu a prodeje domů. Zakořeněni v bohaté 30-historickém zakořeněném v nemovitostech v Kansas City a hlubokém porozumění místnímu trhu, máme téměř 130 milionů dolarů objemu připisovaných našim individuálním prodejům nemovitostí. Jsme zkušení, promyšlení, důkladní a hluboce se staráme o jeho klienty. Ron začal svou realitní kariéru v roce 1991.Sherry Timbrook nedávno spojila síly s Ronem a přináší svou úspěšnou kariéru jako výkonná a osobní asistentka do tohoto dynamického realitního týmu manželů. Je uznávanou organizátorku akcí, která do báječných výsledků orchestruje tisíce jednotlivých detailů. Je to organizační guru s kreativním citem pro detail, soucitným poslechovým uchem a má cit pro domácí inscenaci. Ron a Sherry společně realizují všechny tradiční marketingové nabídky nemovitostí a spojí je se silnou marketingovou strategií sociálních médií, která vám pomůže dosáhnout cílů prodeje nebo nákupu vašeho domova. Očekávejte hvězdnou komunikaci a vynikající zážitek z nemovitostí od týmu Timbrook. Těšíme se na práci pro Vás. Tým Timbrook. Přemýšlivý. Důkladné. Důvěryhodný.
Medián prodejní ceny
3 979 824 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina
Certifikovaný rezidenční specialista (CRS) - Označení - Nejvyšší pověření udělené rezidenčním prodejním agentům, manažerům a makléřům. 3% všech realitních kanceláří jsou členy této exkluzivní skupiny, kteří mají rozsáhlé školení a zaznamenané transakce s nemovitostmi. Senior Real Estate Specialist (SRES) Označení Národní asociace realitních kanceláří (NAR) pro kvalifikovaný zdroj pro vaše měnící se životní a realitní potřeby. Jsem speciálně kvalifikovaný k řešení realitních potřeb dospělých 50+ a mohu vám umožnit činit nejlepší rozhodnutí pro vaši budoucnost. S více než 40 lety zkušeností s marketingem a prodejem rezidenčních domů marian a její tým, Coast Crew, jsou zde, aby vám pomohli se složitostmi nákupu nebo prodeje domu. Licencovaný makléř ve státech Kansas a Missouri. Máme bohaté znalosti v oblasti územního rozvoje, výstavby nových domů, relokačních služeb a vedení klientů prostřednictvím prvních zkušeností nebo správného dimenzování pro ty zkušené majitele domů.
Medián prodejní ceny
14 306 818 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina
Je nesmírně důležité mít důvěru ve své realitní prodej profesionální. Jsem na plný úvazek REALTOR v obou Kansas a Missouri a já jsem odhodlán svým klientům neúnavně pracovat, aby jim s výjimečnými službami a pozornost k detailu. Jsem přední realitní agent v Kansas City, známý a důvěryhodný jako průmyslový zdroj. Můj skutečný postoj a kvalitní poradenství pomohlo mnoha kupujícím a prodejcům činit solidní rozhodnutí a hladké transakce. Ať už kupujete nebo prodáváte dům, můžete se na mě spolehnout, že vám přinesu lepší zážitek z nemovitostí. Mým cílem je dostat vás do nejsilnější možné vyjednávací pozice, dostat vás tam, kam chcete jít včas, a postarat se o všechny detaily na cestě. Chci, aby vaše další nákup nemovitostí nebo prodej příjemný zážitek, který budete sdílet se svou rodinou a přáteli.
Medián prodejní ceny
7 499 219 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina