Spojené státy americké: 9 524 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Jsem výsledky řízený osoba, která cítí, proč začít něco, pokud to nemůže být dokončena. Jako veterán letectva Spojených států, jsem hrdý na to, sloužit a pomáhat lidem při hledání, že právě ten správný majetek nebo investice. K dispozici je pouze 24 hodin denně a věci musí být upřednostněny pro dosažení nejlepších výsledků. Práce na vlastní pěst a mají prokázané záznamy o více než 60 prodejů za rok za posledních 30 let jako realitní makléř / agent, jsem přestat pracovat, když můj stůl je vymazána a problémy jsou vyřešeny.
Medián prodejní ceny
1 311 611 CZK
Nabídky k prodeji
14
Jazyky
Angličtina
NEVIS AND ARDIZZONE TEAM, uznávaný pro své bystré rady a cenné zastoupení, se zavázali poskytovat nejkomplexnější a nejvýznačnější realitní služby v rámci charakteristických komunit Silicon Valley. Tento tým vybraných odborníků, známý jako preeminent místní odborníci, pečlivě sleduje a nabízí úplnější perspektivu a hloubkové posouzení současných regionálních trendů. TÝM NEVIS A ARDIZZONE JSOU skutečně odhodláni využít každou příležitost ve prospěch své místní, národní a mezinárodní klientely a jasně se odlišit ve službě každému klientovi s výjimečnými prvotřídními službami, skutečnou advokacií a plnými zdroji. Důvěryhodné vedení NEVIS A ARDIZZONE TEAMu, akutní diskrétnost a vysoce vnímavý přístup je jasně odlišují. Poskytování citlivých, sebevědomých výsledků a hledání kreativních a spravedlivých řešení je součástí jedinečného stylu Michaela, Ricka, Johna a Steva při poskytování mimořádné reprezentace. NEVIS A ARDIZZONE TEAM je skutečně odhodlán nabídnout nebývalou hloubku realitních znalostí, které zajišťují, že jejich klienti úspěšně splní své osobní cíle v oblasti nemovitostí. Navštivte nás na www.NevisAndArdizzoneTeam.com
Medián prodejní ceny
87 566 675 CZK
Nabídky k prodeji
5
Jazyky
Angličtina
"Tvůj sen je moje vášeň!" Jako konzistentní Top Real Estate Agent, který je důvěryhodný, zodpovědný, zkušený, trpělivý, myslet mimo krabici, a přátelský, můj tým a já se snažíme poskytovat nejvyšší úroveň služeb, které pomohou každému klientovi splnit svůj cíl v oblasti nemovitostí. Ať už jste poprvé domů kupující, move-up kupující, poprvé domů prodejce, downsizing, přemístění, pozůstalosti, investor nákupu pronájmu nebo flip, hledá banky-vlastnil, krátký prodej, naše filozofie je jednoduchá: staráme se, jsme důvěryhodný, posloucháme, a dodáváme! Klikněte zde a podívejte se na můj životopis on-line: https://linktr.ee/derekhan_eastbay_realtor
Medián prodejní ceny
15 257 190 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina, Španělština, Čínština (kantonská), Čínština (mandarínská)
Ideální zápas pro individuální vkus - Váš nový domov by měl vyzařovat osobnost. Moderní nebo tradiční, luxusní panství nebo minimalistický loft. Vaše vize je mou první starostí. Váš styl je můj směr.
Medián prodejní ceny
11 040 654 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina, Italština
Cindy má německé pozadí, které z ní činí velmi vysoce zaměřenou na výsledky a vášnivou poradkyni, která vyniká kompetencemi, profesionalitou a oddaností svým klientům se zaměřením na nejkvalitnější služby, které může klient získat. Cindyiny úspěchy jsou založeny na dodržování "standardů excelence" při jednání s klienty po celém světě. Využívá unikátní marketingové strategie po celém světě a její klienti těží z její mezinárodní sféry vlivu. Zaměřuje se především na luxusní nemovitosti. Cindy původně začala v oblasti nemovitostí v roce 2014. Než se v roce 2013 přestěhovala na Floridu, měla Cindy rozsáhlé zkušenosti v mezinárodním bankovnictví ve vrcholovém managementu ústředí Deutsche Bank ve Frankfurtu v Německu. Během své kariéry hodně cestovala a vyznačuje se významnými mezinárodními obchodními vztahy. Její bystré znalosti trhu v kombinaci se zdatnými prodejními dovednostmi jí umožňují přesně identifikovat obchodní příležitosti při kontaktu s kupujícími, prodávajícími, investory, developery, staviteli a vlastníky firem. Cindy chápe specifické potřeby mezinárodních majitelů domů, investorů a kupujících na jihozápadní Floridě - sama byla jedním. Poté, co se sama přestěhovala 28krát, rozhodně chápe požadavky, které mají kupující a prodávající. Cindyiny analytické schopnosti a znalosti v oboru pomáhají poskytovat svým klientům cenné statistické informace při poradenství svým klientům o nejlepším způsobu, jak provést jejich transakci, uzavřít své obchody v co nejrozumnějším čase a v jejich nejlepším zájmu. Cindy je vášnivá světoběžnice a pobývala v mnoha zemích.
Medián prodejní ceny
11 211 097 CZK
Nabídky k prodeji
11
Jazyky
Angličtina
Medián prodejní ceny
100 122 544 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Angličtina
Jako REALTOR® pomáhám vám připravit svůj domov pro marketing! Ceny vašeho domova a příprava vašeho domova pro dnešní kupce. Internetový kupec! Profesionální fotografie je nejlepší způsob, jak řídit svého kupujícího k vám domů! Jakmile je nabídka přijata, začínají smluvní závazky! Sleduji a průvodce vám prodávající a kupující, aby zůstali na cíl s daty, inspekce a poslední krok příjezdu k závěrečnému stolu! Dávám vše, aby se ujistil, že proces je úspěšný a vy prodávající / kupující je jistý a usmívá se na svůj velký den!
Medián prodejní ceny
3 034 060 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina
Johnovy 33 let zkušeností ve všech oblastech nemovitostí, jako je prodej obytných nemovitostí, komerční prodej, leasing, správa nemovitostí, aukce, investice, prodej a rozvoj pozemků, přestavba nemovitostí, REO a nemovitosti vlastněné bankou, vám přináší jedinečnou perspektivu. John je také známý diskrétním zastoupením pro veřejné osobnosti a celebrity, jejichž potřeby ochrany soukromí vyžadují extrémní důvěrnost.
Medián prodejní ceny
11 121 787 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina