Turecko: 1 292 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Jsme evropsky smýšlející realitní společnost specializující se na prodej nemovitostí v Turecku. Naše hlavní kancelář se nachází ve městě Kestel, Alanya. Všichni jsme státem autorizovaní realitní makléři. V naší kanceláři se mluví 10 různými jazyky. Kupní smlouva bude uzavřena ve vašem mateřském jazyce. Naše společnost úzce spolupracuje s předními stavebními společnostmi v Turecku. Máme 100% záruku nejlepší ceny na celé naše portfolio. Ve společnosti Immopro Turkey jsou požadavky klientů na prvním místě. Poskytneme vám ty nejlepší služby s individuální péčí, abychom se ujistili, že dostanete to nejlepší ze všeho, co si zasloužíte. Na každém kroku budeme vaším silným partnerem s osobní péčí. Pevně věříme v etický kodex, profesionalitu a transparentnost. Vítáme všechny naše nové i staré zákazníky a rádi vám pomůžeme.
Medián prodejní ceny
3 116 595 CZK
Nabídky k prodeji
198
Jazyky
Angličtina, Dánština, Němčina, Francouzština, Norština (bokmål), Švédština, Turečtina
Jako UTM INVESTS Family nabízíme investiční poradenské služby pro ty, kteří chtějí koupit nemovitost v Turecku tím, že poskytujeme plnou podporu v každé fázi tohoto procesu. Naším cílem je sebevědomě růst a budovat dlouhodobé vztahy poskytováním profesionálních a přizpůsobených služeb našim investorům. Nabízíme vám nejvhodnější možnosti pro zisk z trhu s nemovitostmi v Turecku. Turecko je výhodnější se všemi investicemi do nemovitostí ve srovnání s jinými zeměmi světa. Neinvestovat do nemovitostí prostřednictvím profesionální společnosti vám však může způsobit nežádoucí problémy. Proto doporučujeme nejziskovější a cenově dostupné možnosti s našimi kvalitními službami. Nejlepší investice do nemovitostí můžete provádět prostřednictvím UTM INVEST FAMILY, jejímž jediným účelem je poskytovat svým zákazníkům nejvyšší kvalitu a profesionální služby!
Medián prodejní ceny
3 311 382 CZK
Nabídky k prodeji
124
Jazyky
Turečtina, Angličtina
Ahoj všem. Jmenuji se Ugurcan Ünay Narodil jsem se v Turecku/Samsunu. Žiji v Turecku /Alanyi. Mám v Alanya Realitní kancelář. Mám 8 let zkušeností s nemovitostmi. Plním sny všech. Najdu tu nejlepší kvalitu a nejkrásnější za nejdostupnější cenu. Rád prodávám luxusní a designové zařízené byty. Pokud máte rádi luxus a design, určitě mě kontaktujte. Whatsapp:+90 546 563 1131 E-mail:ugurcan@besthousealanya.com webová stránka : www.besthousealanya.com facebook:https://www.facebook.com/besthousealanya instagram:https://www.instagram.com/besthousealanya S pozdravem UGURCAN UNAY
Medián prodejní ceny
4 991 422 CZK
Nabídky k prodeji
49
Jazyky
Turečtina, Angličtina
Za posledních 18 let jsme přidali vysokou hodnotu na trhu nemovitostí v Alanyi a okolí. Pokud plánujete koupit nebo prodat nemovitost (nemovitosti) v Turecku jsme připraveni poskytnout spolehlivou a úspěšnou službu. Proč byste si měli vybrat pro Panoramahomes NETWORK ? Jsme vícejazyčný anglický, ruský, holandský, turecký, německý, arabský, francouzský a skandinávský jazyk mluvící tým. ( Obdržíte všechny služby s vlastními jazyky) Známe obchod a Alanyi díky našim vlastním zkušenostem Máme spoustu spokojených klientů (Viz naše kniha hostů) Náš projekt je vysoce kvalitní a kvalitní podle evropských standardů a celý náš projekt je all inclusive (Bez překvapivých nákladů) Naše vysoce kvalitní služby pokračují i po zakoupení nemovitosti (první rok je zdarma) Přirozeně pracujeme podle evropských standardů s tureckým nádechem pohostinnosti Byl jsi zvědavý? Neváhejte nás kontaktovat a být naším hostem v Alanyi. www.panoramahomesnet.com
Nabídky k prodeji
11
Jazyky
Angličtina, Arabština, Bulharština, Katalánština, Čeština, Dánština, Němčina, Francouzština, Chorvatština, Italština, Litevština, Norština (bokmål), Polština, Ruština, Slovinština, Švédština, Turečtina, Ukrajinština, Čínština (kantonská), Čínština (mandarínská)
Neváhejte se s námi ozvat
Nabídky k prodeji
3
Jazyky
Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština
Pracujeme globálně. Mít síť domácích i zahraničních partnerů Grand Real Estate může řídit vaše investice, spravovat vaši nemovitost a poskytovat ziskový, relabilní a bezpečný způsob investování. Zkušenosti a profesionalita. Investice do bydlení, vil, komerčních nemovitostí, turistických zařízení, pozemků a pozemků s našimi profesionály umožňuje najít nejatraktivnější investiční příležitosti. Záleží nám na tom. Jaká investice pro vás může být vhodná? Jako Grand Real Estate nabízíme investorům různé investiční možnosti a nákupní příležitosti.
Medián prodejní ceny
11 336 383 CZK
Nabídky k prodeji
88
Jazyky
Angličtina, Ruština, Turečtina, Ukrajinština
"MODERNÍ ŘEŠENÍ V OBLASTI NEMOVITOSTÍ" *BEZPODMÍNEČNÁ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ * SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ *PROFESIONÁLNÍ SERVISNÍ PŘÍSTUP NAŠE VIZE; NEUSTÁLE ZLEPŠOVAT NAŠE SLUŽBY A STANDARD KVALITY A POSOUVAT NAŠI EFEKTIVNÍ POZICI V REALITNÍM SEKTORU KUPŘEDU DOMA I V ZAHRANIČÍ. NAŠE POSLÁNÍ; ASIMILOVAT VEŠKERÝ VÝVOJ A INOVACE V SEKTORU NEMOVITOSTÍ A VYTVÁŘET MODERNÍ ŘEŠENÍ SE SPOKOJENOSTÍ ZÁKAZNÍKŮ JAKO PRVNÍ.
Medián prodejní ceny
24 698 242 CZK
Nabídky k prodeji
51
Jazyky
Turečtina, Arabština, Angličtina
Obytné prostory, kde můžete strávit kvalitní čas, jsou na Ege 35 Gayrimenkul! Chtěli byste udělat správnou investici a vydělat při nákupu v nejcennějších oblastech Istanbulu, nejoblíbenější investice a obytný prostor? Kupte si dům, který hledáte, za nejlepší cenu a bezúročné splátky od EGE 35 REAL ESTATE a užijte si být majitelem domu. Je čas proměnit své malé úspory ve velké investice! Kontaktujte nás na našem call centru na čísle 0541 155 05 11 nebo na naší lince WhatsApp na čísle 0541 155 05 11, kde získáte informace o personalizovaném bezúročném platebním plánu a dalších atraktivních podmínkách.
Medián prodejní ceny
2 480 584 CZK
Nabídky k prodeji
34
Jazyky
Angličtina, Arabština, Bulharština, Čeština, Dánština, Němčina, Baskičtina, Francouzština, Hebrejština, Hindština, Italština, Portugalština, Ruština, Albánština, Turečtina, Ukrajinština, Čínština (kantonská)
Narodil jsem se v Istanbulu v roce 1970. Po ukončení studia, Saint – Joseph High School, jsem dokončil své vzdělání s dvojitou licencí jako EMU Tourism and Hotel Management a EMU Business Administration. Věřím, že budu reprezentovat znalosti a zkušenosti, které jsem získal za 23 let svého profesního podnikání v automobilovém a reklamním sektoru s různými, lepšími a správnými přístupy v tomto odvětví jako realitní konzultant, mým prvním úkolem při nákupu a prodeji vaší nemovitosti je reprezentovat vás tím nejlepším způsobem. Mým cílem je účastnit se úspěšných prodejů přijetím kvality, kreativity, odlišnosti, vytápěnosti jako principu ve vašich transakcích s nemovitostmi. Věřím, že pokud existuje tajemství úspěchu, můžeme službu vyměnit co nejdříve a za správnou cenu pochopením názorů a očekávání druhé osoby. S prostředím důvěry a pracovním výkonem v našem týmu sloužím k přeměně domů na hnízda jako dynamická, orientovaná na výsledky a odborná v regionu, abych co nejlépe reagovala na vaše potřeby. Chcete prodat/pronajmout svou nemovitost profesionálním způsobem??? Chcete najít realitu svých snů, jen ve své mysli??? A co dosažení vysokého standardu a maximální spokojenosti??? Pokud je odpověď ANO; Jste tu s týmem, který pracuje s upřímností, disciplínou, tvrdou prací, profesionalitou, spolehlivostí, upřímností, dokonalými principy služeb... Mert Gülşen Milujeme naše podnikání! Protože víme, že v nejdůležitějších meznících v životě lidí, možná v jejich nejdůležitějších rozhodnutích, jsme tu s nimi pro správné rozhodnutí. Luxusní bydlení a projekty jsou naší specialitou. Víme, že nemovitosti v našem portfoliu musí být přístupné budoucím kupujícím. V tuto chvíli používáme naše více než 10 let zkušeností. Protože jako odborník na nemovitosti víme, že důležité věci, jako je viditelnost, povědomí a být ve správný čas na správném místě, nejsou ponechány náhodě. Z tohoto důvodu plánujeme, vyrábíme a realizujeme propagační a marketingové strategie doma i v zahraničí. Milujeme sociální média Existují kanály, které efektivně používáme pro naše propagační a marketingové aktivity. Facebook, Linkedin, Instagram. Kromě toho v případě potřeby podporujeme veškerou naši práci reklamami. Spokojenost zákazníků je pro nás řízení procesů Jsme nadšeni, že jsme na cestě společně. Věříme, že šťastnou dohodu tvoří šťastné večírky. Jiní chtějí být šťastní i spokojení... Jsme jedním z nich... Proto pečlivě plánujeme celý proces a nastavujeme kurz ke správné cestě ke šťastnému konci . Již více než 10 let sloužíme k tomu, abychom z domů udělali hnízda...
Medián prodejní ceny
31 470 840 CZK
Nabídky k prodeji
9
Jazyky
Turečtina, Angličtina, Francouzština