Istanbul: 205 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Ujišťujeme vás, že v dnešních tržních podmínkách budete spolupracovat s realitními profesionály, kteří jsou plně odhodláni poskytovat profesionální a kvalitní služby, které vám mohou poskytnout nejlepší cenu při prodeji a pronájmu vaší nemovitosti, nákupu a pronájmu vašeho vysněného domova. Yü-Ce Real Estate nemá žádné zákazníky, má dlouhodobé přátele. Proto je naším základním principem; budeme schopni spolupracovat po celý život tím, že vytvoříme základ důvěry a přátelství pro budoucnost. V našich projektech jsou zaměstnáni pracovníci, kteří mluví arabsky, persky, francouzsky, anglicky a rusky. Pomocí online prezentací můžete získat informace o našich projektech prostřednictvím vzdáleného připojení a vlastnit nemovitost s prodejem na dálku. www.yucegayrimenkul.com.tr https://www.instagram.com/yucegayrimenkul/ https://www.youtube.com/channel/UC0NMBFhuwryNiXe-0APLAFw
Medián prodejní ceny
8 050 187 CZK
Nabídky k prodeji
63
Jazyky
Turečtina, Angličtina
Pracujeme globálně. Mít síť domácích i zahraničních partnerů Grand Real Estate může řídit vaše investice, spravovat vaši nemovitost a poskytovat ziskový, relabilní a bezpečný způsob investování. Zkušenosti a profesionalita. Investice do bydlení, vil, komerčních nemovitostí, turistických zařízení, pozemků a pozemků s našimi profesionály umožňuje najít nejatraktivnější investiční příležitosti. Záleží nám na tom. Jaká investice pro vás může být vhodná? Jako Grand Real Estate nabízíme investorům různé investiční možnosti a nákupní příležitosti.
Medián prodejní ceny
11 934 884 CZK
Nabídky k prodeji
135
Jazyky
Angličtina, Ruština, Turečtina, Ukrajinština
Medián prodejní ceny
13 717 638 CZK
Nabídky k prodeji
43
Jazyky
Turečtina, Angličtina, Hindština
House Market Turkey je realitní firma se sídlem v Istanbulu. Naše společnost byla založena v roce 2017 a od té doby úspěšně funguje. Od prvního dne; Pracujeme ze všech sil, aby naši zákazníci mohli dosáhnout na nemovitosti svých snů za nejdostupnější ceny. Pomůžeme vám najít nejvhodnější nemovitost pro vaše očekávání a nabízíme vám všechny druhy poradenských služeb, které potřebujete během prodeje a po něm, a to kompletně a nejrychleji. Nákup nemovitostí je vážná věc. Vědomi si toho, provádíme všechny naše kontroly pečlivě, bez přeskakování jakýchkoli podrobností, během předprodejního procesu a procesu vlastnického práva, aby naši zákazníci mohli obdržet své vlastnické listiny a klíče s nulovou chybou s našimi odbornými pracovníky.
Medián prodejní ceny
8 702 341 CZK
Nabídky k prodeji
65
Jazyky
Angličtina, Francouzština, Rumunština, Ruština, Turečtina, Ukrajinština, Čínština (mandarínská)
Poskytuji služby nákupu a prodeje nemovitostí po celém Turecku, zejména v Istanbulu. Poskytuji investiční poradenství těm, kteří chtějí investovat do nemovitostí. Nabízím bezplatnou realitní expertní službu těm, kteří chtějí prodat svou nemovitost.
Medián prodejní ceny
4 056 732 CZK
Nabídky k prodeji
17
Jazyky
Turečtina
Rychlý prodej s Gurkanem, pronájem rychle.... Po ukončení vysokoškolského vzdělání na Eskişehir Anadolu University, Faculty of Communication Sciences, Department of Educational Communication and Planning dokončila magisterské studium na Institutu sociálních věd, Oddělení komunikace na téže univerzitě s prací "Vliv realitního vzdělávání na komunikační dovednosti". Gürkan Akkuş také získal univerzitní vzdělání v oblasti komunikace, vzdělávání a vzdělávacího designu. Od roku 2004 Akkuş řídil prodej, školení a umístění terénních pracovníků mnoha potravinářských a nápojových společností a mezi lety 2006 a 2013 pracoval jako manažer pro školení a rozvoj franšíz v Realty World Turkey. Od září do prosince 2013 působil jako ředitel pro vzdělávání ve společnosti Ağaoğlu Construction. Od prosince 2013 do srpna 2015 Akkuş pracoval jako manažer pro školení, kvalitu a franšízový rozvoj a zástupce systému řízení kvality v týmu Coldwell Banker Turkey a od roku 2006 poskytoval školení mnoha realitním konzultantům a makléřům v oblasti nemovitostí a přispěl k rozvoji mnoha kanceláří v tomto odvětví. Gürkan Akkuş působil od srpna 2015 do listopadu 2018 jako ředitel obchodního rozvoje a marketingu společnosti ERA Real Estate Turkey. Od listopadu 2018 do února 2021 působil v realitním sektoru jako spoluzakladatel R.E.D. Invest. Nyní bude pokračovat ve svých službách jako realitní konzultant ve společnosti Coldwell Banker Baras Real Estate. Držitel živnostenského oprávnění, osvědčení o odborné kvalifikaci. Vystudoval Anadolu University Real Estate and Property Management. Absolvoval školení Coldwell Banker Turkey Commercial Real Estate. Je také akreditovaným profesionálem v oblasti komerčních nemovitostí ze Spojených států.
Medián prodejní ceny
7 749 993 CZK
Nabídky k prodeji
15
Jazyky
Turečtina, Angličtina