Švýcarsko: 939 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Prosím, kontaktujte nás na +41216161010 sdílet vaše kritéria vyhledávání, abychom vám mohli nabídnout zboží co nejblíže k vašim očekáváním a potřebám.
Medián prodejní ceny
33 299 050 CZK
Nabídky k prodeji
18
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Italština
Dříve prezident skupiny John Taylor s více než 35 lety zkušeností je vždy skutečným potěšením radit a pomáhat svým klientům ohledně jejich jednání o koupi nebo prodeji nemovitosti. Dříve prezident skupiny John Taylor s více než 35 lety zkušeností je vždy skutečným potěšením radit a pomáhat svým klientům ohledně jejich jednání o získání nebo prodeji nemovitosti.
Medián prodejní ceny
43 920 865 CZK
Nabídky k prodeji
3
Jazyky
Francouzština, Angličtina
Attica Immobilier si klade za cíl využít své odborné znalosti vyvinuté více než 20 let v oblasti marketingu soukromých a institucionálních nemovitostí, projektového řízení při transformaci a renovaci, jakož i v oblasti home stagingu a interiérových dekorací.
Medián prodejní ceny
32 106 119 CZK
Nabídky k prodeji
12
Jazyky
Francouzština, Němčina, Angličtina, Španělština, Italština
Tím, že se s vámi zapojíme do vašich projektů prodeje nebo nákupu nemovitostí, dáváme vám k dispozici veškeré naše know-how a naši síť dovedností. Kromě toho si nárokujeme náš status nezávislé společnosti, která vám zaručuje naprostou objektivitu a upřímnou investici z naší strany. Náš tým specialistů se těší na to, že vám poradí a úspěšně vás bude doprovázet v této důležité etapě života. K dispozici a ve vší jednoduchosti, společně budeme spolupracovat na realizaci vašeho realitního projektu v klidu a za nejlepších podmínek.
Medián prodejní ceny
17 305 958 CZK
Nabídky k prodeji
36
Jazyky
Francouzština
Grégory Autieri zahájil svou kariéru ve finančním sektoru, kde zastával různé pozice ve velkých soukromých bankách, jako jsou Edmond de Rothschild, HSBC a MKS. Poté se obrátil na nemovitosti jako makléř. Zároveň ho jeho podnikatelský duch a vášeň pro sport vedly ke spoluzaložení fitness společnosti s inovativním konceptem. V srpnu 2021 nastoupil do Swissroc Properties jako realitní makléř s bohatým zázemím a téměř 15 lety zkušeností. A na denní bázi? Jako velký milovník klasické hudby přikládá Grégory velký význam naslouchání svým klientům, aby jim lépe poradil, aby mohl realizovat projekt v dokonalém souladu s jejich očekáváním.
Medián prodejní ceny
165 142 363 CZK
Nabídky k prodeji
5
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Italština
En s’engageant à vos côtés dans vos projets de vente ou d’achat immobiliers, nous mettons tout notre savoir-faire et notre réseau de compétences à votre service. En outre, nous revendiquons notre statut de société indépendante qui vous garantit une totale objectivité et un investissement sincère de notre part. Notre équipe de spécialistes se réjouit de vous conseiller et de vous accompagner avec succès dans cette étape de vie importante. A votre écoute et en toute simplicité, c’est ensemble que nous collaborerons pour mener à bien votre projet immobilier en toute quiétude et dans les meilleures conditions.
Medián prodejní ceny
29 315 171 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Francouzština