Oregon: 1 145 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Vedoucí týmu Homevisor Real Estate Group - Top 1% Tým podle objemu na trhu metra v Portlandu / Vancouveru. Top 1% podle objemu ve Vancouveru, WA Metro Market. Top 2% podle objemu na trhu Portland, OR Metro Dovednosti: Vyjednávání · Rezidenční nemovitosti · Prodej nových domů · Výpis domů · Transakce s nemovitostmi · Nemovitost
Medián prodejní ceny
24 478 631 CZK
Nabídky k prodeji
6
Jazyky
Angličtina
Jsme sesterský tým realitních makléřů s více než 25 lety zkušeností s prací pro vás. Jsme portlandští domorodci, kteří milují toto skvělé město a vše, co může nabídnout. Naše rozsáhlé znalosti a vyjednávací schopnosti v sousedství používáme k tomu, abychom vám pomohli koupit nebo prodat dům co nejhladší a nejbolestněji. Máte dotazy týkající se dynamického trhu v Portlandu? Potřebujete doporučení pro dodavatele nebo jiného poskytovatele služeb? Zajímá vás, jakou cenu může mít váš domov? Zavolejte nám.
Medián prodejní ceny
14 559 938 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Angličtina
A home is greater than just the largest investment a person may ever make. My focus as your agent is to understand and attend to the details of your financial, physical, and emotional needs in buying or selling a home. Hard work, integrity, and a commitment to serving my clients ensure a smooth and successful process. As your agent, I will work as your partner throughout the purchase and sale process, guiding and educating you while always supporting your decisions. Communication is the key to a successful partnership. While acting as your agent, I will be in steady communication with you throughout the buying/selling process. From the beginning thru closing, I will be available to meet on any days or times that work for your schedule. You will be kept informed of new listings as they come on line and/or given weekly updates on all activity around your listing. You can feel free to call me anytime. Raised and educated in the Pacific Northwest, I graduated as an Industrial Engineer from Oregon State University in 1989. I went on to complete a MBA at the University of Portland in 1997. Beginning my career in manufacturing, I now bring over 25 years of engineering and project management experience to my years in real estate practice. In my free time, I enjoys soccer, tennis, white water rafting, volunteering, and experiencing the beauty of the great Northwest.
Medián prodejní ceny
11 512 220 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina
Kontaktujte nás kdykoliv, pro zkušené a profesionální poradenství v oblasti nemovitostí. Ať už kupujete, investujete nebo potřebujete "přesunout", dáme náš tým, aby pro vás pracoval!
Medián prodejní ceny
15 132 586 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina