Oregon: 1 038 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
* Rozsáhlé regionální znalosti * Hrdost na poskytování čestných a spolehlivých služeb * Vysoce hodnocené s mnoha pozitivními online recenzemi * Zkušenosti s širokou škálou cenových bodů a špičkových domů * Upřednostňuje dostupnost klientům a poskytování včasných odpovědí * 16 úspěšných let zkušeností v oblasti nemovitostí * 43 let obyvatel McKenzie Valley a angažovaný komunitní aktivista ~Zavolej mi. Dostaneš mě, ne asistenta ~ Stovky úspěšně uzavřených prodejů Špičkový výrobce nemovitostí Windermere od roku 2010 Prezident McKenzie obchodní komory Tajemník pro korespondenci: McKenzie ClearWater Coalition
Medián prodejní ceny
4 595 642 CZK
Nabídky k prodeji
9
Jazyky
Angličtina
Obsluhuje pobřeží severního Oregonu a okres Clatsop se 14 lety hypotéky, spotřebitelských úvěrů a 29 let jako realitní makléř. Pro kupující nebo prodejce luxusních domů, přemístění, druhého domácího trhu, developerských a komerčních nemovitostí, které si přejí, aby důvěryhodný poradce splnil nebo překročil jejich očekávání, je Pam realitní profesionál, který zná trh, stará se o dlouhodobé vztahy a může úspěšně vyjednávat jménem svých klientů, aby našel vlastnosti, které nejlépe vyhovují jejich potřebám, což dokazuje její pečlivá pozornost k detailům, Časové osy a úvod do komunitních sítí. Vášnivý venkovní člověk je velmi dobře obeznámen se všemi rekreačními aktivitami v naší oblasti. Jako mentorka místních škol a bývalého komisaře města Warrenton může odpovědět na všechny vaše otázky týkající se potřeb vašich dětí a cílů místní komunity. Milovník zvířat a rodič hezkého zlatého retrívra a dvou kočiček, potřeby vašich mazlíčků jsou také prvořadé. Zavolejte Pam ještě dnes a najděte profesionalitu, kterou hledáte!
Medián prodejní ceny
14 355 471 CZK
Nabídky k prodeji
9
Jazyky
Angličtina
Amy is a Principal Broker in Oregon and Washington and has been in the top 1% in Clark County since 2008. Raised in Portland, she and her family relocated to Vancouver in 1998. For a real estate investor who “flipped” property, stepping into real estate sales in 2002 was a natural step for her. Amy is a high-energy professional who treats people with respect. She is a skilled negotiator and excels at marketing and selling her listings for top dollar. Amy has served as part of the leadership at Keller Williams Realty and also founded the Old Evergreen Highway Neighborhood Association and stays active in the community. Amy specializes in all aspects of relocations, as well as REO, bankruptcy, short sale, pre-foreclosure, luxury homes, and land sales. https://www.triple.com/realtors-in-vancouver#Amy_Asivido
Medián prodejní ceny
34 640 434 CZK
Nabídky k prodeji
3
Jazyky
Angličtina
Jako specializovaný realitní makléř s vášní pro venkovské oblasti jsem zde, abych vás vedl a podporoval v průběhu celého procesu nákupu nebo prodeje venkovských obytných, zemědělských, rančových, dřevařských nebo rekreačních nemovitostí. Moje rozsáhlé znalosti místních venkovských trhů a dlouholeté zkušenosti mi umožňují identifikovat pro vás nejlepší příležitosti, ať už hledáte klidné venkovské útočiště nebo investiční nemovitost. Budu s vámi úzce spolupracovat, porozumět vašim jedinečným potřebám a preferencím, abych vám pomohl najít perfektní vlastnost, která je v souladu s vaší vizí a cíli. Pokud prodáváte, využiji strategické marketingové techniky, abych přilákal správné kupce a dosáhl optimálních výsledků. Vaše spokojenost je mou nejvyšší prioritou a jsem odhodlán poskytovat personalizované, transparentní a efektivní služby, které zajistí hladkou a úspěšnou transakci na každém kroku. Společně uskutečníme vaše sny o venkovských nemovitostech.
Medián prodejní ceny
8 401 239 CZK
Nabídky k prodeji
3
Jazyky
Angličtina
Ať už jste poprvé kupec domů, přestěhování za prací, rozšíření rodiny nebo nemovitosti je součástí vašeho penzijního plánu ... Jsem tu, abych vám pomohl. S více než dvacetiletými zkušenostmi, které pomáhají kupujícím a prodávajícím přejít na další kapitolu, jsou mé znalosti metropolitního trhu v Portlandu, stejně jako mé nadšené vyjednávací schopnosti, charakteristickými znaky mého úspěchu. A většina lidí se směje mým vtipům! Mým cílem je, aby tato zkušenost byla pro vás bez stresu a radostná. Protože na konci dne... Je to všechno. Je to doma.
Medián prodejní ceny
12 007 846 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina