Kalifornie: 7 081 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Představujeme Davida Steinberga, našeho vysoce uznávaného specialistu na pobřeží s 15 lety zkušeností v realitním průmyslu. David se rok co rok trvale umisťuje mezi 3 % nejlepších, což svědčí o jeho výjimečných schopnostech a odborných znalostech. David však nabízí mnohem víc než jen své profesní úspěchy. David je hrdým otcem Isabelly, sedmnáctileté novinářky píšící o cestování, a Ethana, patnáctiletého středoškolského wrestlera a skimboardisty. Jeho láskyplné manželství s Teri trvalo 30 let a společně posledních 14 let nazývají Old Town Seal Beach svým domovem. Rodina Steinbergových, ponořená do pobřežního životního stylu, skutečně rozumí jedinečným kvalitám a atrakcím této pulzující komunity.
Medián prodejní ceny
18 275 442 CZK
Nabídky k prodeji
9
Jazyky
Angličtina
Poskytujeme nejvyšší úroveň odborných znalostí v oblasti prodeje, výjimečné služby a zkušenosti na trhu luxusních a vícebytových rezidenčních nemovitostí South Bay. Lauren Forbes Group je přední realitní tým v South Bay s více než 60 lety kombinovaných zkušeností a týmem, který se dobře orientuje v provádění složitých realitních transakcí.
Medián prodejní ceny
74 924 118 CZK
Nabídky k prodeji
6
Jazyky
Angličtina
Mindy Heilman je špičková realitní poradkyně s dlouhou úspěšnou historií v Severní palmové pláže. Neexistuje žádná náhrada za zkušenosti a znalosti, když chtějí koupit, prodat nebo investovat do domova. Ona a její partner mají dohromady 45 let prodejních, marketingových a vyjednávacích zkušeností. Jejich úspěch je postaven na doporučení od spokojených a spokojených klientů. 85% jejich podnikání je postoupení založené na jejich oddanosti svým klientům. Jsou hrdí na vztahy postavené a vždy neúnavně pracují jménem klienta, aby jim pomohli dosáhnout svých cílů v oblasti nemovitostí. S opravdovou láskou k práci s lidmi, nemovitost je ideální pro Mindy. Její vysokoškolský titul v oblasti komunikace byl velmi užitečný, protože komunikace s klienty je obrovskou součástí procesu transakcí s nemovitostmi. To spolu s jejím pozitivním duchem povzbudilo její kariéru. Ona byla jedním z nejlepších realitních kanceláří ve svém oboru od roku 2004, který byl její první plný úvazek, prodej více než 8 milionů v oblasti nemovitostí. Mindy byla nominována v roce 2004 na ženu roku leukémie & lymfom společnosti a zvedl 65.000 dolarů v 8 týdnů pro tuto velkou věc. Mindy se narodil do nemovitostí jako Barbara Heilman je její matka a partner. Nadšení a radost z nemovitostí nepadly daleko od stromu. Barbara Heilman je slavný kariéra zahrnuje více než 30 let prokázané dokonalosti. Ona předala Mindy její horlivý vyjednávací dovednosti a oddanost dokonalosti v oblasti služeb zákazníkům. V roce 2012 byly Barbara a Mindy vybrány KellerEm Williamsem, aby vedli svou mezinárodní divizi Luxury Homes International a jsou certifikovanými specialisty na luxusní domácí marketing (CLHMS). Tým Heilman je zařazen #1 v prodeji v North Palm Beach, Palm Beach Gardens a Juno Beach od 500.000 dolarů na 3.000.000 dolarů cenové rozpětí od roku 2002. Společně jsou zařazeny mezi top 1% realitních kanceláří v zemi pro výrobu.
Medián prodejní ceny
25 676 232 CZK
Nabídky k prodeji
5
Jazyky
Angličtina
"Tvůj sen je moje vášeň!" Jako konzistentní Top Real Estate Agent, který je důvěryhodný, zodpovědný, zkušený, trpělivý, myslet mimo krabici, a přátelský, můj tým a já se snažíme poskytovat nejvyšší úroveň služeb, které pomohou každému klientovi splnit svůj cíl v oblasti nemovitostí. Ať už jste poprvé domů kupující, move-up kupující, poprvé domů prodejce, downsizing, přemístění, pozůstalosti, investor nákupu pronájmu nebo flip, hledá banky-vlastnil, krátký prodej, naše filozofie je jednoduchá: staráme se, jsme důvěryhodný, posloucháme, a dodáváme! Klikněte zde a podívejte se na můj životopis on-line: https://linktr.ee/derekhan_eastbay_realtor
Medián prodejní ceny
12 749 699 CZK
Nabídky k prodeji
3
Jazyky
Angličtina, Španělština, Čínština (kantonská), Čínština (mandarínská)
Medián prodejní ceny
57 043 548 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Angličtina
Medián prodejní ceny
89 753 854 CZK
Nabídky k prodeji
11
Jazyky
Angličtina
Pomůžeme vám najít váš vysněný majetek. Máme více než 10 let zkušeností s pomocí kupujícím nemovitostí z více než 30 zemí.
Medián prodejní ceny
17 554 591 CZK
Nabídky k prodeji
76
Jazyky
Angličtina, Španělština, Francouzština, Portugalština
Výjimečná, specializovaná služba zákazníkům je její prioritou, ať už pracuje s kupujícími nebo prodávajícími. Její strategie je individuálně přizpůsobena pro každého klienta a je naladěna na nuance na trhu. Je hrdá na to, že je přístupná a citlivá, vynalézavá a diskrétní. Její dlouholeté zkušenosti jí vynesly vynikající pověst, a v důsledku toho je zařazena #7 všech agentů v celých Spojených státech. Přejít na www.JudyCitron.com
Medián prodejní ceny
183 343 138 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Angličtina, Španělština