Indiana: 489 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Špičkový agent s 16 lety zkušeností s asistencí jednotlivcům při nákupu i prodeji domů. Během své profesní cesty jsem pomohl mnoha klientům najít perfektní nemovitost, která vyhovuje jejich potřebám a rozpočtu, a také dosáhnout nejlepší možné ceny při prodeji jejich domů. Moje rozsáhlé zkušenosti na trhu s nemovitostmi mi umožnily rozvinout výjimečné dovednosti v oblasti vyjednávání, marketingu nemovitostí a hlubokého porozumění trendům na trhu. Zavázal jsem se poskytovat personalizované a vysoce kvalitní služby každému ze svých klientů a zajistit, aby se jim dostalo pozornosti a podpory, kterou si zaslouží, v každém kroku procesu nákupu nebo prodeje. Kromě toho hovořím plynně španělsky a anglicky, což mi umožňuje efektivně komunikovat s rozmanitou škálou multikulturních klientů. Tato jazyková znalost mi umožnila navázat pevné a důvěryhodné vztahy se španělsky mluvícími klienty, což usnadňuje bezproblémový zážitek v průběhu celého realitního procesu. Ať už chcete koupit svůj první dům, najít investiční nemovitost nebo prodat svůj současný dům, jsem tu, abych vám pomohl dosáhnout vašich realitních cílů. Důvěřujte mým zkušenostem a odhodlání, aby vaše zkušenost s nákupem nebo prodejem byla úspěšná!
Medián prodejní ceny
2 827 520 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina, Španělština
I can help you with ANY of your real estate needs... Bio I have been a realtor in Southern Indiana for over 15 years. I am a real estate broker at Schuler Bauer. I have been the number 1 individual agent in southern Indiana for the last 5 years and within the top 10 nationwide at ERA for the last 3. I work with everyone from first time home buyers, investors, commercial, and I am a listing and marketing specialist. I have a background of 20 + years in social services, earned an Associate’s degree in Journalism from Indiana University Southeast and a Bachelor’s degree in Labor Relations from Indiana University, Kokomo and for two years, I served as a Director for the Young Professional’s Network, Southern Indiana Chapter. In 2014, I served on the Social Committee for the Southern Indiana Realtors Association (SIRA), and in Nov. 2014, I was elected to the SIRA board of directors. I am also an active volunteer for many animal rescue organizations.
Medián prodejní ceny
5 234 427 CZK
Nabídky k prodeji
21
Jazyky
Angličtina
Laura je odborníkem na usnadnění bezproblémových nákupních a prodejních procesů a je odhodlána pečovat o zákazníky. Těší se, že vám pomůže s vaším dalším MOVE!
Medián prodejní ceny
6 277 540 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina
Ať už kupujete nebo prodáváte, rád vám pomohu na vaší cestě. Jsem agent na plný úvazek, který vás bude uctivě zastupovat.
Medián prodejní ceny
5 175 171 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina