Barcelona: 709 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Jsme tým specialistů na vyhledávání a odstraňování nemovitostí v krásné oblasti přírodního parku "el Garraf" asi 30 minut jižně od Barcelony. Naší specialitou je znalost oblasti a různých (mateřských) jazyků, které nabízíme. Pomůžeme vám najít nemovitosti v Sitges, Sant Pere de Ribes, Olivella, Vilanova i la Geltru ..., ale máme také exkluzivní nemovitosti, které vám můžeme nabídnout. Neváhejte nás kontaktovat: www.happyexpat.es
Medián prodejní ceny
13 552 399 CZK
Nabídky k prodeji
33
Jazyky
Španělština, Katalánština, Němčina, Francouzština, Italština, Nizozemština
Vítejte v Atipice! Vítáme Vás v naší společnosti a pozvat vás k seznámení s našimi službami, stejně jako nespočet výhod spolupráce s námi. Téměř 25 let inovací, rostoucí a vedoucí na trhu s nemovitostmi. Více než 11 000 operací za 20 let ratifikovat naši metodu a způsob, jak dělat věci. Více než 50 národností je součástí našich zákaznická a vlastnická základna, vychovávaná úsilí a důvěra.
Medián prodejní ceny
21 970 191 CZK
Nabídky k prodeji
344
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština
Casas Exclusivas nabízí k prodeji nemovitosti pečlivě vybrané vysoce zkušenými realitními profesionály a skvělými znalci svých oblastí. Tyto vlastnosti se mohou pochlubit vysoce vyhledávanými vlastnostmi, jako jsou žádoucí lokality, úchvatné výhledy, podmanivé návrhy a byly pečlivě postaveny nebo renovovány s dokonalou pozorností k detailu. Tyto jedinečné domy se nacházejí v některých z nejžádanějších oblastí Barcelony a Costa Brava uprostřed zachovalých přírodních prostor. Xavier Martin, zakladatel a generální ředitel společnosti Casas Exclusivas, je realitní agent z Katalánska s více než dvěma desetiletími zkušeností. S vášní pro nemovitosti zprostředkoval stovky exkluzivních nákupů nemovitostí ve Španělsku a hovoří francouzsky, španělsky a anglicky. Svůj čas dělí mezi Barcelonu a Costa Brava a oceňuje jedinečnou přitažlivost obou míst.
Medián prodejní ceny
41 965 533 CZK
Nabídky k prodeji
41
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština
Máme široké portfolio bytů, domů, kanceláří a komerčních prostor v provincii Girona.
Medián prodejní ceny
31 597 578 CZK
Nabídky k prodeji
12
Jazyky
Španělština, Angličtina, Francouzština
Jmenuji se Aitor a působím jako autorizovaný realitní agent: API A13245 a AICAT 10900 z Barcelony. Kromě prezentace vlastností mých webových stránek vám nabízím službu Personal Shopper v Katalánsku, která přistupuje k celému trhu s nemovitostmi.
Medián prodejní ceny
43 199 814 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Španělština, Angličtina
Apple Houses je mladá a dynamická společnost, tvořená vícejazyčným týmem s dlouhými zkušenostmi v národním a mezinárodním realitním sektoru. Poskytujeme služby "à la carte", které začínají pečlivým studiem potřeb našich klientů a pokračují poradenstvím, zprostředkováním a řízením v realitních transakcích.
Medián prodejní ceny
20 242 198 CZK
Nabídky k prodeji
20
Jazyky
Španělština, Angličtina, Francouzština
Prodej vašeho domu řídíme metodicky a efektivně. Odborný profesionální tým, který je vám k dispozici, aby dal hodnotu vašemu dědictví. Správu sjíme hodnocením nemovitosti a kontrolou registračních a urbanistických dat. To nám umožňuje definovat tržní cenu, připravit obchodní informace a navrhnout komunikační plán. Požadavky vyhovíme informováním a návštěvou nemovitosti, dodáním osobní dokumentace domu a vyřešením případových otázek. S podporou právního oddělení Sněmovny připravujeme potřebnou dokumentaci k formalizaci operace doprovázející klienty po celou dobu až do podpisu veřejné žaloby.
Medián prodejní ceny
5 523 479 CZK
Nabídky k prodeji
33
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština
Vaše nemovitosti v Barceloně Nové časy, nová řešení
Medián prodejní ceny
15 119 935 CZK
Nabídky k prodeji
87
Jazyky
Španělština, Angličtina
GPcasa zahájila svou cestu v roce 1993 se sídlem v Sant Andreu de Llavaneras. Byla to doba konsolidace, historických změn a nového socioekonomického panoramatu v naší zemi, které otevřelo nový obchodní scénář. S pádem komunismu ve střední a východní Evropě se Evropané cítí blíže. V roce 1993 vyvrcholilo vytvoření jednotného trhu "čtyřmi svobodami" pohybu: zboží, služeb, osob a kapitálu. Devadesátá léta byla také dekádou dvou smluv: Maastrichtské smlouvy Evropské unie v roce 1993 a Amsterodamské smlouvy z roku 1999. Občané se zajímají o ochranu životního prostředí a společný postup v otázkách bezpečnosti a obrany. Právě v tomto kontextu Jesús Rosales vycítil příležitost a zrodila se GPcasa. Od té doby zaznamenala společnost GPcasa exponenciální a nepřetržitý růst, který ji vedl k tomu, že se stala průkopníkem ve specializovaném zacházení se špičkovými klienty a zejména ve vztahu k prázdninovým pronájmům. Díky začlenění týmu spolupracovníků specializovaných na trh se GPcasa může pochlubit poskytováním specializované léčby, která je více zaměřena na zákazníka než na provoz, a vytváří přímý a úzký vztah se svými zákazníky. GPcasa nehledá váš dům, hledá váš domov!! Nepřináší vám funkce, dostává přání!!
Medián prodejní ceny
9 874 243 CZK
Nabídky k prodeji
15
Jazyky
Španělština, Angličtina