Barcelona: 883 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Jsme tým specialistů na vyhledávání a odstraňování nemovitostí v krásné oblasti přírodního parku "el Garraf" asi 30 minut jižně od Barcelony. Naší specialitou je znalost oblasti a různých (mateřských) jazyků, které nabízíme. Pomůžeme vám najít nemovitosti v Sitges, Sant Pere de Ribes, Olivella, Vilanova i la Geltru ..., ale máme také exkluzivní nemovitosti, které vám můžeme nabídnout. Neváhejte nás kontaktovat: www.happyexpat.es
Medián prodejní ceny
10 960 607 CZK
Nabídky k prodeji
34
Jazyky
Španělština, Katalánština, Němčina, Francouzština, Italština, Nizozemština
Jmenuji se Aitor a působím jako autorizovaný realitní agent: API A13245 a AICAT 10900 z Barcelony. Kromě prezentace vlastností mých webových stránek vám nabízím službu Personal Shopper v Katalánsku, která přistupuje k celému trhu s nemovitostmi.
Medián prodejní ceny
42 624 585 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Španělština, Angličtina
Vítejte v Atipice! Vítáme Vás v naší společnosti a pozvat vás k seznámení s našimi službami, stejně jako nespočet výhod spolupráce s námi. Téměř 25 let inovací, rostoucí a vedoucí na trhu s nemovitostmi. Více než 11 000 operací za 20 let ratifikovat naši metodu a způsob, jak dělat věci. Více než 50 národností je součástí našich zákaznická a vlastnická základna, vychovávaná úsilí a důvěra.
Medián prodejní ceny
20 398 908 CZK
Nabídky k prodeji
295
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština
Pomáhám majitelům domů prodat svůj domov v co nejkratším čase a s maximální ziskovostí.
Medián prodejní ceny
4 713 061 CZK
Nabídky k prodeji
12
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina
Jako člen API (Realitní makléř), Španělsko, Nº603, jsme vybrali některé z nemovitostí, o nichž se domníváme, že jsou nejrezentativnější, ale máme mnohem více. Musíte nás kontaktovat pouze pomocí kontaktního formuláře na našich webových stránkách www.calador.es a my vám pomůžeme a posoudíme s ohledem na prodej nebo nákup nemovitosti. Máme mnoho let zkušeností v této oblasti a náš vícejazyčný personál vám poradí ve všech těchto otázkách, které se někdy trochu zkomplikují; bezpečnost transakcí , registrační informace , ocenění, daně, informace o financování , informace o plánování atd. ČEKÁME NA VAŠI NÁVŠTĚVU! Inmobiliaria Cala d'Or
Medián prodejní ceny
22 530 138 CZK
Nabídky k prodeji
58
Jazyky
Španělština, Katalánština, Němčina, Angličtina, Francouzština
Společnost zabývající se prodejem a pronájmem nemovitostí a pozemků. Propagace a výstavba budov a domů. Majetková reforma. Financování. Pojištění.
Medián prodejní ceny
4 091 960 CZK
Nabídky k prodeji
463
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina
NOA LUXURY PROPERTIES je vám k dispozici a nabízí své služby související s luxusním realitním sektorem: transakce prodeje, pronájmu a správy. S mezinárodní a národní klientelou se agentura snaží poskytnout vám úroveň zkušeností a služeb hodných nejexkluzivnějších míst, ve kterých jste přítomni. S klidem a důvěrností vás můžeme doprovázet ve všech vašich realitních projektech. Marbella, Estepona, Tenerife, Barcelona.
Medián prodejní ceny
10 232 336 CZK
Nabídky k prodeji
183
Jazyky
Španělština
Nákup, prodej nebo pronájem je velmi důležitým krokem. Chceme vás doprovázet ve vašich nových "příbězích". Začněte ji psát s námi ve Valencii nebo Barceloně.
Medián prodejní ceny
8 281 348 CZK
Nabídky k prodeji
55
Jazyky
Španělština, Angličtina, Francouzština, Polština
Prodej vašeho domu řídíme metodicky a efektivně. Odborný profesionální tým, který je vám k dispozici, aby dal hodnotu vašemu dědictví. Správu sjíme hodnocením nemovitosti a kontrolou registračních a urbanistických dat. To nám umožňuje definovat tržní cenu, připravit obchodní informace a navrhnout komunikační plán. Požadavky vyhovíme informováním a návštěvou nemovitosti, dodáním osobní dokumentace domu a vyřešením případových otázek. S podporou právního oddělení Sněmovny připravujeme potřebnou dokumentaci k formalizaci operace doprovázející klienty po celou dobu až do podpisu veřejné žaloby.
Medián prodejní ceny
6 028 334 CZK
Nabídky k prodeji
16
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština