Luxusní 4 ložnicový byt na prodej v Belém, Lisabon

Lisabon
Byt • 4 lož. • 3 koup. • 281 m² • ref.: VA-125501035-19
39 112 572 CZK
Popis
Objevte tento exkluzivní penthouse, který se nachází v prvotřídní části města a v pozadí je vždy ohromující řeka Tejo.
Tento mezonetový dům zasazený do budovy klasické architektury má rozlohu 281 m², pokoje, které navozují pocit prostoru, spousty přirozeného světla a s překvapivým kouzlem.
Tato nemovitost byla nedávno zrekonstruována a vyniká vysoce kvalitními povrchovými úpravami a moderním interiérovým designem, ve kterém není žádný detail ponechán náhodě.
Je rozdělena na společenskou a soukromou část. Spodní patro se skládá z nádherného obývacího pokoje a jídelny s balkonem podél nich, velké plně vybavené kuchyně a koupelny. A horní patro se skládá ze čtyř pohodlných ložnic, dvou koupelen, z nichž jedna je se stroji, a pěkného čtecího koutku.
Tento penthouse má také okouzlující věžičku přeměněnou na obývací prostor, kde si můžete vychutnat jedinečné okamžiky s nádherným 360° výhledem, komfortem klimatizace na různých podlažích a soukromým parkovištěm.
Nachází se v Junqueiře, mezi Alcântarou a Belémem, na privilegovaném místě, kde najdete několik nejznámějších historických památek Lisabonu, několik muzeí moderní architektury se sbírkami starověkého a současného umění, vznešené budovy a velké a rozmanité zelené plochy.
Vedle rozsáhlého nábřeží řeky, ideální pro procházky, pro fyzické cvičení, jako je běhání, nebo prostě jen pro relaxaci. Obsluhuje ji také efektivní síť veřejné dopravy, místní obchody a široká škála restaurací s různými gastronomickými možnostmi a úrovní sofistikovanosti.
Vhodné pro ty, kteří hledají životní styl, který kombinuje modernost a klasickou eleganci, pohodlí a polohu.

Prostory

Ložnice4
Koupelny3

Povrchy

Živobytí281 m²
Klímatizace
Parkoviště

Lisabon

Agent neuvedl přesnou adresu této nemovitosti. Požádat o ni můžete zde.
Hodnocení energetické účinnosti
E