Luxusní moderní vila s 5 ložnicemi v Quinta do Lago

Faro, Rua Nabão
Vila • 5 lož. • 9 koup. • 693.72 m² • ref.: G-514
208 797 685 CZK

Moderní vila s 5 ložnicemi je součástí luxusního projektu v Quinta do Lago v centrálním Algarve, jednom z nejluxusnějších a nejžádanějších rezidenčních / turistických míst na jihu Evropy.

Tento projekt se nachází pouhých 20 minut od mezinárodního letiště ve Faru a zve vás, abyste si užili rozsáhlé pláže s bílým pískem, stezky podél přírodního parku, lagunu, několik oceněných golfových hřišť a další vybavení a služby, které nabízí Quinta do Lago Resort - nákupní zóny, dobré jídlo a nejmodernější sportovní zařízení - Campus, kde se mnoho mezinárodních týmů rozhodlo trénovat na mistrovství světa.

S nádherným výhledem na golfové hřiště na severu má nová výstavba 89 moderních rezidencí, z nichž 27 jsou vily a 62 apartmánů, rozmístěných ve 3 různých typech: vily se 4 až 6 ložnicemi (ref. 514) a apartmány se 3 a 4 ložnicemi (ref. G-515, G-516).

Každá nemovitost byla pečlivě navržena tak, aby nabízela nejlepší životní styl, s vynikajícími vnitřními prostory a venkovními zahradami speciálně vytvořenými tak, aby poskytovaly bezkonkurenční soukromí a pohodu. Rezidence se vyznačují elegantním designem s puncem vysoce uznávaného architektonického ateliéru a výběrem vzrostlé a barevné středomořské vegetace. Specialisté na interiérový design pečlivě vybrali všechny detaily tak, aby navodili pocit uvolněného životního stylu, silnější konektivitu, funkčnost a klid. Tato uzavřená komunita zve své obyvatele k okamžikům sdílení, vždy respektuje osobní a soukromý prostor každého z nich a nabízí velký výběr vybavení a služeb, které jim umožňují pracovat, věnovat se fyzickému cvičení nebo relaxovat.  Vývoj nabízí několik zařízení, jako je vybavená posilovna, golfový simulátor, lázně se saunou, kosmetický salon a společný bazén. K dispozici je také business centrum nové generace, klubovna, restaurace, salonek se střešním barem, další salonek pro rezidenty, recepce, recepční, obchod, venkovní běžecká a fitness dráha, padelové kurty a dětské hřiště.

Kromě nádherného výhledu na jezero, golfové hřiště a přírodní park byla vila navržena s dalším vybavením, aby byl život pohodlnější a žádanější, včetně soukromého výtahu, vinného sklípku, kinosálu, koktejlové kuchyně, posilovny a lázní, golfové šatny, prádelny, kuchyně šéfkuchaře, chytré technologie, neviditelného zvukového systému, soukromé domácí kanceláře, Vyhřívaný bazén, soukromá střešní terasa, venkovní kuchyně a gril, ohniště, soukromé parkoviště, elektrická nabíječka pro auta a golfové vozíky, solární panely a podlahové vytápění.  Připraveno k nastěhování v roce 2024.

Fantastická příležitost k velmi zdravému životnímu stylu!

Prostory

Ložnice5
Koupelny9
Parkoviště (vnitřní)4

Povrchy

Živobytí693.72 m²
Parcela895.55 m²
Alarm
Bazén
Fitness centrum
Garáž
Grilování
Internet
Jídelna
Jógové studio
Klímatizace
Myčka nádobí
Nabíjení elektromobilu
Parkoviště
Pračka
Tenis
Venkovní bazén
Vinný sklep
Výtah
Zabezpečení
Zahrada

Rua Nabão, Faro

Panoramatický výhled na jezero
TypDům
Rok výstavby2024
Hodnocení energetické účinnostiŽádná data
Hodnocení dopadů na životní prostředí (CO₂)Žádná data