Angkor Grace Residence & Wellness Resort Condo Apartment na prodej v Siem Reap, Kambodža

Siem Reap, Charles De Gaulle
Nový byt • 2 lož. • 2 koup. • 90 m²
4 283 063 CZK

Angkor Grace Residence & Resort kombinuje luxus, pohodlí, soukromí, pohodlí a bezpečnost v jediném vývoji pár minut od světově nejznámější a největší náboženské památky - Angkor Wat. Jedná se o komunitu s kompletními službami s veškerou občanskou vybaveností a luxusem, včetně víceúčelové rekreační klubovny, upraveného brouzdaliště, 33m bazénu propojeného s barem resortu, geometrických zahrad, hotelové restaurace, posilovny, lázní, dětského zábavního prostoru a lékařské místnosti, vše v jedné komunitě!

Angkor Grace Residence & Resort se nachází na ploše 2,2 hektaru u Charlese De Gaulla Road.It v blízkosti přístupových cest k letišti a hlavní ulice města Siem Reap. Tato exkluzivní komunita ve střední budově je přední destinací rekreačních domů, která nově definuje životní styl města Siem Reap.

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST PRO KUPUJÍCÍ, KTEŘÍ NAKUPUJÍ PRO INVESTICE

Získejte až 3 roky zálohové platby pronájmu v době nákupu, pokud si koupíte jednotky Angkor Grace jako investici!

Angkor Grace Residence & Resort je první jedinečný domácí investiční produkt, který umožňuje kupujícím investovat do 10letého dlouhodobého programu zpětného pronájmu s garantovanou návratností pronájmu 7-8%. Kromě toho budete mít také nárok na 14denní bezplatný pobyt v apartmánu každý rok, což z něj činí ideální investici a prázdninové ubytování!

K dispozici je 1 ložnice, 2 ložnice a 4 ložnice! Cena začíná na 188 000 USD. Získejte až 20% slevu! Pouze $ 1000 rezervovat. Kontaktujte nás a dozvíte se více!

Prostory

Ložnice2
Koupelny2

Povrchy

Živobytí90 m²
Bazén
Klímatizace
Zařízeno
Vybavení extrahované pomocí AI.
Fitness centrum

Charles De Gaulle, Siem Reap

TypByt
Rok výstavby2021