Krásný dům zapuštěný v borovém lese asi 200m od pláže. Výjimečný, jedinečný, s pozoruhodnou architekturou spolu s kompletním vybavením ve vysokém standardu. Na krásnou, širokou a čistou pláž je to doslova 5 minut chůze. Jedná se o obytný a penzionový dům, postavený renomovanou stavební firmou, podle vysokých standardů. Budova je dokonale vhodná jako rezidenční - díky samostatným vstupům ji lze využít jako dva samostatné byty propojené bazénem.
Rezidence 200 m od pláže
Ostrowska
Vila • 10 místnost(i) • 10 lož. • 8 koup. • 487 m² • 2. podlaží • ref.: 661873
51 741 131 CZK
Prostory
Pokoje10
Patra1
Ložnice10
Koupelny8
Povrchy
Živobytí487 m²
Parcela1369 m²
Celkem700 m²
Bazén
Ostrowska, Pobierowo
Výhled na les
TypDům
Rok výstavby2023
Hodnocení energetické účinnostiŽádná data
Hodnocení dopadů na životní prostředí (CO₂)Žádná data
Janusz Nosek
Telefonní číslo
+48 7...
Specializuji se na prodej, pronájem a správu nemovitostí po celé ČR. Jsem připraven Vám pomoci najít Váš vysněný byt, dům nebo komerční prostory.
Pomáhám majitelům prodat jejich nemovitosti za výhodných podmínek.
Zabývám se komplexní správou nemovitostí, zajišťováním klidu a bezpečí pro majitele.
Nabízím profesionální poradenství v oblasti investic do nemovitostí, pomáhám maximalizovat zisky a minimalizovat riziko.
Proč já?
Zkušenosti: Mám dlouholeté zkušenosti v realitním průmyslu, což se promítá do profesionality a efektivity.
Individuální přístup: Každý zákazník je pro nás jedinečný. Poskytuji řešení na míru, šitá na míru vašim potřebám.
Široký výběr: Mám širokou databázi nabídek nemovitostí, která vám umožní rychle najít tu správnou volbu pro vás.
Transparentnost: Pracuji zcela transparentně a průběžně vás informuji o všech fázích procesu.