Nová výstavba

Seznam Rio Real

Marbella
Domy pro prodat
Mezi Kč 41 388 890 a Kč 48 431 179
4 až 5 ložnic
426,47 až 507,87 m²
Complete
Druhý (1. dubna - 30. června) 2024
  • Rezervace: 25 000 € plus DPH (27 500 €). Refundovatelný.
  • Podpis kupní smlouvy: 30 % plus DPH (po odečtení 27 500 €) z kupní ceny do 20 pracovních dnů od podpisu.
  • Tři měsíce od podpisu kupní smlouvy: 10% plus DPH z kupní ceny.
  • Proti dopravě: 60% plus DPH z kupní ceny.

List Río Real je komplex 27 dvojdomků a dvojdomků s vynikající úrovní povrchových úprav.

Díky sklonu pozemku je implantace domů rozložena v různých liniích, aby absorbovala rozdíly ve svahu, což zaručuje působivý a jasný výhled na moře z každého z projektovaných domů.

Projekt bude mít 2 typy domů, dvojdomek a dvojdomek se 4 a 5 ložnicemi, rozmístěné v suterénu, přízemí, prvním patře a soláriu, ve kterém bude soukromý bazén s působivým výhledem na moře.

Prostor pro garáže bude umístěn v podzemí s jednotným přístupem pro vozidla z veřejné komunikace a s vyloučením silničního provozu v rámci urbanizace. Urbanizace má venkovní bazén pro komunitní využití a velké zahrady a přístupové cesty ke každému domu.

Součástí komplexu bude tělocvična, která je přístupná z horního patra terasy společného prostoru. Posilovna má tureckou lázeň, saunu, masážní místnost a také koupelny, z nichž jedna je přizpůsobena pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Vaše bezpečnost a bezpečnost vaše je nejdůležitější, proto má The List nejlepší služby na pobřeží Costa del Sol, personál 24 hodin 7 dní v týdnu, alarmy a obvodové kamery, které vám umožní užívat si svůj domov bez obav o nic víc.

Marbella

Máte zájem?

Pošlete žádost o schůzku nebo se na cokoliv zeptejte.

Oficiální webové stránky

a7homes.es