Nová výstavba

PANORAMATICKÝ BAZÉN FARO

São Pedro
Byty pro prodat • ref.: faro-panoramic-pool
Cena na vyžádání
PANORAMATICKÝ BAZÉN FARO skvělé apartmány s 1 až 3 ložnicemi a mezonety s přístupem k bazénům a rekreačním oblastem.
Byty s optimalizovanými prostory mají velké obývací pokoje s plně vybavenou integrovanou kuchyní, ložnice se šatnami a balkony a/nebo terasami.
Energetická účinnost mimo jiné díky odvětrávané fasádě, reverzibilní klimatizaci (teplá a studená), individuálnímu tepelnému čerpadlu pro ohřev vody, parkovištím se zásuvkami pro elektromobily umožňuje racionalizovat náklady bez obětování komfortu.
Penthouse má velké soukromé terasy s pergolou, vířivkou, grilem a pracovní deskou s venkovním umyvadlem.
S přístupem do společných prostor panoramatického bazénu Faro Flats mají obyvatelé přístup k nekonečnému bazénu se 180º výhledem na město, Ria Formosa a krajinu, dětskému bazénu, rekreačním prostorům a sluneční terase, stejně jako společnému obývacímu pokoji a posilovně.
Nachází se v rozšiřující se oblasti města Faro, v blízkosti soukromých nemocnic a klinik, dvou univerzitních kampusů a nákupního centra Fórum Algarve; pouhých 6 minut od letiště, historického centra města, přístavu, pláží, přírodní rezervace, autobusového a vlakového nádraží, stejně jako hlavních silničních přístupů do Algarve.
Možnost výběru povrchových úprav v navrhovaném rozsahu až do dokončení konstrukce.
PANORAMATICKÝ BAZÉN FARO je bezpečná investice, pro volný čas nebo vlastní bydlení, kontaktujte nás pro zabezpečení vašeho bytu!
Energetická třída: A

PANORAMATICKÝ BAZÉN FARO, fantastické byty a mezonety s 1 až 3 ložnicemi s přístupem k bazénům a rekreačním oblastem.
Byty se záviděníhodnou sluneční expozicí mají s optimalizovaným prostorem velké obývací pokoje s plně vybavenou kuchyní, ložnice se šatními skříněmi a balkony a/nebo terasy.
Energetická účinnost A mimo jiné díky odvětrávané fasádě, reverzibilní klimatizaci (teplá a studená), individuálním tepelným čerpadlům pro ohřev vody, parkovištím se zásuvkami pro elektromobily umožňuje racionalizovat náklady, aniž byste se vzdali pohodlí.
Penthouse má velké soukromé terasy s pergolou, vířivkou, grilem a lavicí s venkovním umyvadlem.
S přístupem do bývalých společných prostor PANORAMIC POOL FARO FLATS mají obyvatelé k dispozici nekonečný bazén se 180º výhledem na město, Ria Formosa a krajinu, dětský bazén, rekreační a sluneční terasy, stejně jako společný obývací pokoj a posilovnu.
Nachází se v rozšiřující se oblasti města Faro, v blízkosti nemocnic a soukromých klinik, dvou univerzitních sloupů a nákupního centra Forum Algarve; pouhých 6 minut od letiště, historického centra města, přístavu, pláží, přírodní rezervace, autobusového nádraží a vlakového nádraží, stejně jako hlavních silničních přístupů v Algarve.
Můžete si vybrat povrchovou úpravu v navrhovaném rozsahu až do dokončení konstrukce.
PANORAMATICKÝ BAZÉN FARO je bezpečnou investicí pro volný čas nebo vaši rezidenci. Kontaktujte nás, abychom vám zajistili garanci vašeho bytu!
Energetická třída: A
Vybavení extrahované pomocí AI.
Bazén
Fitness centrum
Parkoviště
Venkovní bazén

São Pedro

Letiště
Nemocnice/klinika
Obchody
Pláž
Veřejná doprava
Panoramatický výhled na město
Panoramatický výhled na venkov

Máte zájem?

Pošlete žádost o schůzku nebo se na cokoliv zeptejte.