Nová výstavba

Tribeca zelená

New York, 210 Warren St
Byty pro prodat
Mezi Kč 23 a Kč 36 715 840
0 až 4 ložnic
59,27 až 170,9 m²
24 poschodí
Complete
2004

V ceněné spolupráci mezi RELATED a Robert A.M. Stern Architects představuje Tribeca Green novou příležitost vlastnit v nejklidnější nábřežní čtvrti Manhattanu. Tribeca Green se nachází na 210 Warren Street a nabízí 273 studií se čtyřmi ložnicemi, čerstvě zrekonstruovaných rezidencí dokonalé kvality v souladu se zlatou certifikací LEED, které podporují pohodu a pomáhají obyvatelům žít udržitelně.

RELATED's best in class management a promyšlený a rozsáhlý balíček vybavení, aby Tribeca Green ideální rezidence v centru města pro ty, kteří hledají vysoce obsluhovaný a klidný životní styl.

Nachází se v idylickém koutě North Battery Park City, Tribeca Green sedí obklopen Teardrop Park a Nelson Rockefeller Park, řeka Hudson a slavná Battery Park City Ball Fields. Tato městská oáza je nejzelenější čtvrtí New Yorku a poskytuje snadný přístup k tomu nejlepšímu, co centrum města nabízí - vybavení sousedství, vynikající školy, vzrušující nakupování, moderní restaurace a bary, stejně jako prominentní zaměstnavatelé v centru.

ÚPLNÉ PODMÍNKY NABÍDKY JSOU UVEDENY V NABÍDKOVÉM PLÁNU, KTERÝ JE K DISPOZICI U SPONZORA, SPOLEČNOSTI BPC GREEN LLC., C/O THE RELATED COMPANIES, L.P., 30 HUDSON YARDS, NEW YORK 10001. SPISOVÁ ZNAČKA C19-0005. Všechna umělecká ztvárnění jsou pouze pro reprezentační účely a podléhají odchylkám. Povrchové úpravy zobrazené v uměleckém ztvárnění nemusí nutně ukazovat na to, co je specifikováno v plánu nabídky, a ne všechny položky zobrazené v uměleckém ztvárnění jsou zahrnuty do koupě bytu. Všechna zobrazení pohledů a expozice světlu slouží pouze pro reprezentační účely a podléhají odchylkám. rovné příležitosti k bydlení. BPC Green LLC. a výhradní prodejní a marketingový agent plně podporují principy zákona o spravedlivém bydlení a zákona o rovných příležitostech.

210 Warren St, New York

Máte zájem?

Pošlete žádost o schůzku nebo se na cokoliv zeptejte.