Nová výstavba

611 West 56th Street

New York, 611 W 56th St
Byty pro prodat
Kč 68 727 463
1 až 4 ložnic
48 až 312 m²
35 poschodí
Complete
2021

Okamžité obsazení.

Navržená renomovaným architektem Alvaro Siza s interiéry od Gabellini Sheppard, rezidence 22A je 1,400 SF rozdělená rohová dvoupokojová, dvě a půl koupelna s exkluzivním přímým přístupem výtahem do rezidence. Elegantně zařízené moderní povrchové úpravy a dubové podlahy se širokými prkny zahrnují neutrální paletu barev. Nadrozměrná okna poskytují dostatek slunečního světla a nabízejí rozsáhlý výhled na horní město a centrum města na severu a východě a ničím nerušený výhled na centrum města na jihu. Prachárna hned vedle vchodu nabízí soukromí a zároveň zábavu.

Kuchyně šéfkuchaře s okny je vybavena špičkovými spotřebiči Gaggenau z nerezové oceli, včetně: chladničky a mrazničky, plynové řady, myčky a rychlotrouby, které doplňují italské ořechové truhlářství, vybroušených mramorových desek Grigio Nicola a deskového backsplashu a vlastního ostrůvku s výrazným okrajem vodopádu. Prostorná primární ložnice se může pochlubit rohovou expozicí a koupelnou s 5 svítidly včetně sálavých vyhřívaných podlah, vybroušené desky z šedého mramoru tundry a vlastního osvětlení navrženého Sheppardem.

611 West 56th Street má exkluzivní apartmá s venkovním zahradním mezipatrem; nejmodernější fitness centrum s určeným studiem jógy a tréninku; pánské a dámské šatny s parními místnostmi; mediální místnost s kulečníkovým stolem; herna; a velký zábavní salonek s oddělenou jídelnou, kuchyní a diskrétní kuchyní pro stravování. K dispozici je také parkoviště a další skladovací jednotky.

Uhnízděný na křižovatce Upper West Side a Midtown West, mezi Riverside Park South a Central Park, nyní známý jako Hudson West, Alvaro Siza 611 West 56th Street je nejrafinovanějším doplňkem toho, co se stalo certifikovanou "architektonickou řadou" podél západní strany Manhattanu.

Obrázky odrážejí povrchovou úpravu bytu a nemusí představovat skutečný byt.

ÚPLNÉ PODMÍNKY NABÍDKY JSOU UVEDENY V PLÁNU NABÍDKY, KTERÝ JE K DISPOZICI U SPONZORA. SPISOVÁ ZNAČKA: CD18-0061. SPONZOR: 611 W 56th Street Property LLC, 520 West 27th Street, Suite 302, New York, NY 10001.

611 W 56th St, New York

Máte zájem?

Pošlete žádost o schůzku nebo se na cokoliv zeptejte.