Portugalsko: 8 691 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Co mě odlišuje? - Personalizované služby - Blízkost a profesionalita - Prokázané výsledky
Medián prodejní ceny
9 934 146 CZK
Nabídky k prodeji
21
Jazyky
Portugalština, Angličtina
Prosím, kontaktujte nás na +41216161010 sdílet vaše kritéria vyhledávání, abychom vám mohli nabídnout zboží co nejblíže k vašim očekáváním a potřebám.
Medián prodejní ceny
28 536 417 CZK
Nabídky k prodeji
20
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Italština
V KRAJINĚ SNŮ, MOŘE ŘEŠENÍ. To je to, co vám můj tým 5 konzultantů nabízí jako samostatnou službu, ať už jste kupující, prodávající nebo méněletý.
Medián prodejní ceny
2 313 098 CZK
Nabídky k prodeji
82
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština
Mohu vám pomoci najít nový domov.
Medián prodejní ceny
10 068 063 CZK
Nabídky k prodeji
48
Jazyky
Portugalština, Němčina, Angličtina
Jmenuji se Sónia Gonçalves a jsem realitní konzultant spojený s eXp Portugal na ostrově Madeira. Mám titul z public relations a obchodní komunikace na Escola Superior de Comunicação Social de Lisboa. V bankovní kanceláři jsem pracoval 19 let a protože jsem měl vždy rád výzvy a vyváznout ze své komfortní zóny, rozhodl jsem se v roce 2021 přijít do nemovitostí jako konzultant. Pro mě to bylo relativně snadné, díky mým kontaktům, zkušenostem se zákaznickým servisem, mému školení v obchodní komunikaci a také díky mým rozsáhlým zkušenostem v oblasti financování, které jsem získal během své bankovní kariéry. Také jsem postavil svůj vysněný dům a sesoudnil mnoho důležitých detailů při výstavbě domů a projektů. V této profesi mě nejvíce přitahuje najít dům snů nebo požadovaný podnik jako investici mých klientů. Ať se ten sen splní! Pro mé zákazníky, kteří chtějí prodávat, je mým cílem vždy prodávat co nejrychleji, za nejlepší cenu. Z tohoto důvodu se vždy snažím mít v portfoliu několik typů nemovitostí, s velmi odlišnými vlastnostmi, ale ve kterých mám především pocit, že má dobrý potenciál na trhu a dělá dobré služby svým zákazníkům. Když pracuji s klienty, kteří chtějí prodat své nemovitosti, mým kritériem je vždy silný vztah důvěry mezi nimi, který začíná smlouvou, aby oba mohli spolupracovat na dosažení nejlepší možné dohody. Vždy se snažím nemít velmi vysoký počet nemovitostí, takže mohu mít blízkost s majiteli, která je v tomto typu podnikání vždy tak žádoucí. S drtivou většinou mých klientů jsme skončili jako přátelé a důvěrníci, dokonce i po skončení procesu. Pokud chcete prodat nebo koupit nemovitosti a chtěli byste tak učinit s odborníkem v oboru, kontaktujte mě. Zpřísním vám to. Sónia Gonçalves, eXp Portugalsko, oblast ostrova Madeira, realitní konzultant
Medián prodejní ceny
9 629 791 CZK
Nabídky k prodeji
148
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština
Dobrý den Mám WhatsApp a Telegram: +351 - 920166477 Já jsem Portugalec. Mluv anglicky. Hablo Espanol. Vděčný. Děkujeme. Un saludo.
Medián prodejní ceny
1 387 859 CZK
Nabídky k prodeji
122
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština
Obrovské globální znalosti, které jsem získal za posledních 30 let a mé místo neustálého učení a pomoci dosáhnout cílů, ze mě dělají tu správnou osobu, která poženou váš obchod s nemovitostmi. Kromě zkušeností s marketingem, prodejem a business direction se soustředím na zákazníka a překonávám jeho očekávání. Abych překonal očekávání klientů, investoval jsem do specifických školení, tržních a finančních řešení ve snaze komunikovat a prezentovat svým klientům nejlepší realitní řešení. Tímto způsobem zacházím s každým klientem s personalizovaným monitorovacím systémem založeným na splnění potřeb a tužeb každého partnera, překonání jejich očekávání a zaručení jeho loajality a budoucího doporučení. Dnes je moje DNA součástí každodenní aplikace hodnot, jako je přísnost, profesionalita a kompetence ve službách každého partnera, se kterým se setkal. Bez ohledu na to, zda jste zákazníkem, dodavatelem nebo obchodním partnerem, vím, na co se můžete spolehnout při zaručeném úspěchu vaší transakce, která vždy předčí vaše očekávání. Přijetím projektu 5G Týmu ve skupině RE/MAX Golden Line je to upevňování struktury orientované na cíle a vždy slouží s kvalitou a dokonalostí!
Medián prodejní ceny
7 913 229 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština
Hledáte nemovitost v klidné, bezpečné, rozšiřující se oblasti, ale se světskou historií, dobrou gastronomií, s velmi zvláštní kulturou a zvyky, v blízkosti řeky Douro, přirozené hranice se sousedním Španělskem. Pomohu se znalostí oblasti, jejích institucí, obyvatel, potřebného financování a vyřízení veškeré byrokracie a dokumentace potřebné pro splnění vašeho snu.
Medián prodejní ceny
1 740 910 CZK
Nabídky k prodeji
46
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština
Pokud můžeme snít, můžeme také splnit naše sny 💛
Medián prodejní ceny
4 285 318 CZK
Nabídky k prodeji
12
Jazyky
Portugalština, Angličtina
Jako realitní konzultant chci přispět svým klientům najít svůj vysněný domov.
Medián prodejní ceny
9 666 314 CZK
Nabídky k prodeji
53
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Francouzština