Lisabon: 1 398 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Emanuel Pais je velmi motivovaný, pokud jde o plnění potřeb svých zákazníků, dodavatelů a partnerů. Věnuje se překonání vytvořených očekávání a je obchodním zprostředkovatelem, který každý Klient hledá v době vlastnictví, nákupu nebo prodeje své nemovitosti. Emanuel nabízí širokou škálu služeb, které se vždy snaží poskytovat to nejlepší v každém odvětví, aby sloužily efektivně a efektivně. Začal pracovat brzy, a tak si cení každého klienta, s nímž pracuje, a jedinečným a zvláštním způsobem se vdechuje každému projektu. Neustále sází na svůj růst a rozvoj, zlepšuje své dovednosti a školení, aby byl vždy lepší. Neustále a nepřetržitě usiluje o dokonalost. S realitním sektorem je spojen téměř 6 let a vždy byl oceňovaným konzultantem a byl uznáván pro svůj vysoký stupeň odhodlání, obětavosti a především výsledků. Přijetí projektu RE/MAX Golden Line bylo vsadit na spojení vizionářské DNA se zkušeností a charakteristickou září, která ji definuje. Emanuel je ta správná osoba, která posídá váš obchod s nemovitostmi! Zjistěte, jaké to je pracovat s profesionálem, který tvrdě investuje, aby své cíle proměnit v realitu. Buďte doprovázeni tím nejlepším, co je na trhu s nemovitostmi. Domíšli jsme si schůzku ještě dnes. Zavolejte mi hned!
Medián prodejní ceny
34 105 923 CZK
Nabídky k prodeji
18
Jazyky
Portugalština, Angličtina
Diagency je vaše realitní kancelář. "Buďte exkluzivní. Buď doma. Buď tebou" Denně pracujeme na monitorování excelence pro klienta a studujeme trendy okamžiku, abychom mohli objevovat nové způsoby, jak zefektivnit procesy. Chceme růst jako společnost, a to je možné pouze s vážným postojem, který upřednostňuje vztah s klientem. Prostřednictvím specializovaného školení, které jsme realizovali našim agentům, obdržíte exkluzivní službu.
Medián prodejní ceny
59 685 366 CZK
Nabídky k prodeji
21
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština
TOP 5 Remax Česká republika Jsem konzultant s více než 5 lety zkušeností na trhu, s mnoha transakcemi na vnitrostátním trhu s národními klienty a jinými státními příslušníky. Sleduji personalizovaného zákazníka a předkládám nejlepší hypotézy dostupné na trhu pro spravedlivý nákup. Počítejte se mnou! Jsem vám plně k dispozici.
Medián prodejní ceny
18 271 030 CZK
Nabídky k prodeji
18
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Norština (bokmål)
Medián prodejní ceny
18 271 030 CZK
Nabídky k prodeji
45
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština, Ruština
Plně portugalská a zcela nezávislá agentura. Na trhu od roku 1999, kde profesionalita je údělem této společnosti. Alverdomus byl přítomen od severu k jihu kvůli průchodu "ústně", který je pro nás nejlepší vizitkou. Jsme vždy k dispozici a s klientem, ať už kupujícím nebo prodávajícím, je vždy zacházeno s respektem a dává to nejlepší, ať už na úrovni nemovitosti nebo na administrativní úrovni. Upřímnost a upřímnost je naším mottem. Jsme k dispozici prostřednictvím: www.alverdomus.pt Sociální sítě Instagramu WhatsApp
Medián prodejní ceny
7 305 976 CZK
Nabídky k prodeji
43
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Italština
Nemovitosti Portugal Prestige Properties byla založena v roce 2000 s cílem být nemovitostí odkazu. Vynikáme naším závazkem k technologickému rozvoji, který je přítomen na zhruba 220 národních i zahraničních portálech a osobních stránkách. Zajišťujeme personalizované monitorování, vytváříme řešení šitá na míru každému klientovi. Spravujeme více než 2 000 nemovitostí jednotlivců, firem, bankovnictví a partnerství. Všichni naši odborníci zajišťují přísnou správu zprostředkovatelských smluv a nákupních a prodejních procesů. Nakonec radíme všem našim klientům, používáme také moderní a počítačové prostředky pro řízení podniku. Vkládáme se do místa zákazníka nebo kupujícího a zacházíme s ním tak, jak bychom chtěli, aby se s ním zacházelo, prostřednictvím bezpečné a rodinné služby.
Medián prodejní ceny
15 591 279 CZK
Nabídky k prodeji
415
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština
Sen, věř mi! Mohu vám pomoci. Jsme tým specializující se na realitní poradenství.
Medián prodejní ceny
5 091 527 CZK
Nabídky k prodeji
75
Jazyky
Portugalština, Němčina, Angličtina, Francouzština
Invest 351 je poradenská společnost specializující se na investice do nemovitostí v Portugalsku, jejímž posláním je pomoci vám najít nejlepší a nejziskovější investice přizpůsobené vašemu profilu.
Medián prodejní ceny
7 795 640 CZK
Nabídky k prodeji
129
Jazyky
Portugalština
Haq Overseas je přední mezinárodní realitní poradenská společnost s více než 10 lety zkušeností v oboru se sídlem v Londýně. Naše pověst je postavena na důvěře a integritě tím, že našim klientům poskytujeme profesionální a spolehlivé služby, které vždy mají na srdci jejich nejlepší zájmy. Ke každému přistupujeme individuálně a nabízíme poradenství na míru, které zase buduje dlouhodobé vztahy a pomáhá jim lépe rozhodovat o majetku. Ať už hledáte rekreační dům nebo investiční příležitost, máme rozsáhlou mezinárodní síť partnerů, kteří jsou odborníky na svých vlastních trzích. Společně poskytujeme našim klientům vyhledávání na míru, personalizované prodeje a celou řadu profesionálních služeb souvisejících s nemovitostmi.
Medián prodejní ceny
12 058 880 CZK
Nabídky k prodeji
203
Jazyky
Angličtina, Portugalština
Pokud hledáte důvěryhodného a oddaného partnera, jsem tou správnou osobou. Odhodlání, odhodlání, vážnost a vděčnost jsou některé z hodnot, které dělám, které mě doprovázejí v každodenním životě. Nyní se zavazuji, že se budu věnovat propagaci vašeho domova, což umožní rychlejší prodej za nejlepší tržní hodnotu nebo pomůže najít váš další domov. Zavolejte mi ještě dnes a já vám rád začnu pomáhat právě teď. Děkujeme za důvěru.
Medián prodejní ceny
6 455 764 CZK
Nabídky k prodeji
14
Jazyky
Portugalština, Katalánština, Angličtina, Španělština