Lisabon: 1 894 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Skupina Marta Valle s více než 13 lety zkušeností v oblasti nemovitostí je dnes jedním z nejproduktivnějších týmů v zemi a zaujímá první místo v žebříčku Keller Williams v Portugalsku. V roce 2018 získal náš generální ředitel zvláštní ocenění časopisem Forbes, který je považován za jednoho z 15 nejproduktivnějších realitních konzultantů v naší zemi. S týmem rozšířeným o hlavní města v Portugalsku – Lisabon, Cascais, Porto, Aveiro, Coimbra a Algarve. S modelem obchodní specializace, ve skupině Marta Valle máme od Listing Agents, Buyers Agent, Administrativní oddělení a Marketing a komunikace. Vše navrženo tak, aby zkušenosti našich zákazníků byly diferencované a šťastné. VÁŠ PARTNER NA CELÝ ŽIVOT V PORTUGALSKU
Medián prodejní ceny
15 520 862 CZK
Nabídky k prodeji
21
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Ruština
TOP 5 Remax Česká republika Jsem konzultant s více než 5 lety zkušeností na trhu, s mnoha transakcemi na vnitrostátním trhu s národními klienty a jinými státními příslušníky. Sleduji personalizovaného zákazníka a předkládám nejlepší hypotézy dostupné na trhu pro spravedlivý nákup. Počítejte se mnou! Jsem vám plně k dispozici.
Medián prodejní ceny
20 338 537 CZK
Nabídky k prodeji
36
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Norština (bokmål)
V našem týmu realitních poradců najdete vynikající profesionály vyškolené, aby vám pomohli v procesu nákupu a prodeje vaší nemovitosti. Jsme kvalifikovaní doprovázet celý proces nákupu a prodeje vaší nemovitosti. Pokračování celého byrokratického procesu, zprostředkování úvěrů a správa majetku.
Medián prodejní ceny
4 532 092 CZK
Nabídky k prodeji
47
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština, Francouzština
Jsem konzultant s nejvyšším obratem v agentuře Remax Prestige, která je agenturou č. 1 v Evropě. Doprovázím národní i mezinárodní klienty při nákupu a prodeji nemovitostí v Lisabonu, Cascais a Algarve. Jsem specialista na luxusní trh v Portugalsku. Pozadí: Mám právnické vzdělání. Mám magisterský titul v oboru právo a management a mnoho zkušeností z komerční oblasti v nadnárodních společnostech jako Deloitte a KPMG.
Medián prodejní ceny
18 625 034 CZK
Nabídky k prodeji
39
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština
S více než 8 lety zkušeností vám dnes přicházím nabídnout to nejlepší, co pro vás mám, svůj ČAS, abyste naslouchali a pochopili, jak mohu pomoci v tomto procesu, tak důležitém a s takovou odpovědností, kterým je nákup nebo prodej nemovitosti. Soustředění, víra a vytrvalost. ❤️To je moje podstata.
Medián prodejní ceny
5 699 260 CZK
Nabídky k prodeji
21
Jazyky
Portugalština, Angličtina
Invest 351 je poradenská společnost specializující se na realitní sektor v Portugalsku.
Medián prodejní ceny
9 436 684 CZK
Nabídky k prodeji
157
Jazyky
Portugalština, Arabština, Bulharština, Katalánština, Čeština, Dánština, Němčina, Řečtina, Angličtina, Španělština, Estonština, Baskičtina, Finština, Francouzština, Hebrejština, Hindština, Chorvatština, Indonéština, Italština, Japonština, Korejština, Litevština, Lotyština, Malajština, Norština (bokmål), Nizozemština, Norština, Polština, Rumunština, Ruština, Slovenština, Slovinština, Albánština, Srbština, Švédština, Thajština, Turečtina, Ukrajinština, Čínština (kantonská), Čínština (mandarínská)
Nákup nebo prodej domu v Portugalsku není tak lineární a jednoduchý proces, jak by se mohlo zdát. Jsme tu, abychom vám pomohli postarat se o všechny situace, které mohou nastat, abychom zajistili hladké dokončení obchodu. Známe vaše potřeby, vybereme nemovitosti, které vám nejlépe vyhovují, a najdeme tak domov vašich snů. Máme velmi kompletní nabídku služeb s plnou podporou ve všech fázích procesu, od veškeré byrokratické části až po stěhování a výzdobu vašeho domova. Nechceme, abyste se s ničím obtěžovali!
Medián prodejní ceny
13 534 191 CZK
Nabídky k prodeji
19
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Francouzština
Realitní poradce na Azorech již 15 let
Medián prodejní ceny
6 704 391 CZK
Nabídky k prodeji
64
Jazyky
Portugalština, Němčina, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština
Jsem konzultant, který rád pracuje především při hledání řešení pro kupující zákazníky. Pokud jste velmi zaneprázdněný člověk nebo byste se raději obrátili na profesionála, aby pro vás našli tu správnou nemovitost, proč mě nenajmout? Kontaktujte mě, zjistěte to, uvidíte, že toho nelitujete.
Medián prodejní ceny
4 705 925 CZK
Nabídky k prodeji
30
Jazyky
Portugalština, Angličtina, Španělština