Kanada: 933 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Zaměřujeme se na unikátní městské domy v Torontu. Od moderních domů, designových městských domů a architektonických nemovitostí až po obnovené viktoriány a vintage lofty. Na městském prostoru záleží.
Medián prodejní ceny
53 412 084 CZK
Nabídky k prodeji
8
Jazyky
Angličtina, Francouzština
Pomůžeme vám najít váš vysněný majetek. Máme více než 10 let zkušeností s pomocí kupujícím nemovitostí z více než 30 zemí.
Medián prodejní ceny
9 891 129 CZK
Nabídky k prodeji
38
Jazyky
Angličtina, Španělština, Francouzština, Portugalština
Od roku 1996 si Katia udělala záviděníhodné jméno při prodeji a nákupu rezidenčních nemovitostí. Oddaná a dynamická, její klienti milují její neochvějný závazek k jedné z nejdůležitějších transakcí jejich života. Tento úspěch vedl k vytvoření Groupe Immobilier Katia Samson, realitní skupiny nabízející ultra personalizované služby, které jsou nyní přidruženy k agentuře RE/MAX L'ESPACE. Více podrobností KLIENTI MLUVÍ Když jsem se rozhodl vypsaovat svůj první byt, nebylo pro mě pochyb o tom, kterého agenta bych si měl vybrat. Je zřejmé, že katia, expert na Sud-Ouest, již zapůsobila na mé rodiče jako agent prodávajícího pro jejich nákup bytu a prodala byt mé sestry v rekordním čase nad požadovanou cenu. Moje vlastní zkušenost s Katií splnila všechna moje očekávání: její odbornost a efektivita v kombinaci s její vřelostí a pozorností byla vyrobena pro bez starostí. Nemohl jsem být šťastnější s procesem a konečným výsledkem. Děkuji Katii a celému týmu!
Medián prodejní ceny
7 956 100 CZK
Nabídky k prodeji
11
Jazyky
Angličtina, Francouzština
"Věřím, že s tvrdou prací, přichází velké odměny. Jsem tam vytrvale pro své klienty a vím, že moje úsilí povede k úspěšné transakci. Ať už se jedná o nuance prodeje obytných nemovitostí, pre-stavební byt prodeje, nebo specializované oblasti byt úkoly, jsem na vrcholu vývoje. Nedovolte, aby šance být součástí vaší nákupní strategie. Pracujme společně a dosáhni nedosažitelných!"
Medián prodejní ceny
6 164 739 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina
Pomáháme klientům s nákupem, prodejem a investováním. Specializující se na real estate investice do pre-stavební Byt, Platinum a VIP příležitosti, umístění, rozložení a výběr designu.
Medián prodejní ceny
53 888 213 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina, Ruština
Poskytuji vám profesionální a personalizované realitní služby na následujících trzích: rezidenční, komerční, investiční, leasing, představby, novostavby, vlastní domy, rekreační a rekreační nemovitosti. Ať už je váš rozpočet, můj tým a já najít to, co hledáte!
Medián prodejní ceny
14 394 738 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina
Naším posláním je pomáhat rodinám vytvářet smysluplné dědictví pro budoucí generace. Část příjmů z našeho podnikání v oblasti nemovitostí je věnována místním charitativním organizacím. "Budovat kariéru, která stojí za to mít, podniky, které stojí za to vlastnit, životy, které stojí za to žít, zkušenosti, které stojí za to dát, a dědictví, které stojí za to opustit" Náš týmový přístup je navržen tak, aby využíval naše kombinované znalosti, zkušenosti; dovednosti a techniky specializující se na marketing, výpis a prodej nových a dalšího prodeje luxusních domů, obytných komunit, bytů, domovských míst, nezastavěných pozemků a komerčních a investičních příležitostí. Nacházíme řešení, která nejlépe dosáhnou realitních potřeb našich klientů a zákazníků. Jsme odhodláni poskytovat našim klientům prvotřídní služby a špičkové odborné znalosti. Jsme vášniví poskytovat extra hodnotu, kterou ostatní prostě nebudou. Integrita a trvale působivé výsledky budou podpisem naší služby. Děláme rodiny, kterým sloužíme, pocit výjimečnosti, vytváříme nadšené fanoušky a pomáháme jim skutečně vyhrát. Uspějeme, protože nenecháme naše klienty padnout. Náš duch spolupráce a touha růst nám pomohou dosáhnout cílů, které jsme si stanovili.
Medián prodejní ceny
67 664 873 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina, Čínština (kantonská), Čínština (mandarínská)
Moje láska k mým klientům je to, co mě ráno dostane z postele. Vždy jsem jít nad rámec call of duty zajistit, aby moji klienti jsou nejen spokojeni s výsledkem každé transakce, ale cítí dobře postaráno v průběhu procesu. Když mi vkládáš důvěru, můžeš si být jistý, že ji budu ctít a budu se o tebe a tvé reference starat co nejlépe. 90% mého podnikání pochází z odkazů, které slouží jako nejlepší možný ukazatel dobře odvedené práce. Těším se, až vás rozmazluji pozorností!
Medián prodejní ceny
14 149 354 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina, Ruština