France: 9 988 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Snažím se najít ideální ubytování pro své klienty a neopomínám jim pomoci promítnout se do jejich budoucího interiérového designu díky mým dosavadním zkušenostem v oblasti nábytku a dekorací. Moje dvě skvělé vlastnosti v této práci jsou naslouchání a empatie, která mi umožňuje dosáhnout primárního cíle mých klientů: posunout se od touhy k realitě. Jste majitelem a chcete prodat svou nemovitost? Nebo jste v perspektivě nákupu? Kontaktujte mě na +41 78 233 83 03 Těším se na setkání s Vámi! Viktoriánský
Medián prodejní ceny
24 257 957 CZK
Nabídky k prodeji
18
Jazyky
Francouzština
"Každý zákazník je jedinečný, každá nemovitost má své stopy. Společně dnes a zítra »
Medián prodejní ceny
47 671 893 CZK
Nabídky k prodeji
32
Jazyky
Francouzština
Abriculteurs, je to neo-agentura, která se zavázala k výjimečnému realitnímu servisu za 2,5%* poplatků. Bez ohledu na rozsah vašeho projektu můžete těžit z odborné podpory a nejnovějších digitálních inovací. V neustálém kontaktu s vámi na Whatsapp zajišťujeme sledování návštěv a prodeje v reálném čase. Zjednodušujeme právní aspekty vašich transakcí. A pro vylepšení vaší nemovitosti na více než 190 partnerských realitních portálech systematicky mobilizujeme nejprodávanější nástroje: profesionální fotografie, plány, virtuální prohlídky ... Na vaší straně neustále inovujeme, abychom vytvořili konkrétní, základní službu za správnou cenu, která vám poskytne úplnou spokojenost. Každý den, online i v terénu, se náš tým mobilizuje, aby zjednodušil a urychlete úspěch svých projektů. Výsledky jsou zde. Přístřešci. Výrobci spokojenosti s nemovitostmi. *10 000 € TTC pro zboží prodávané do 400 000 €.
Medián prodejní ceny
12 329 876 CZK
Nabídky k prodeji
10
Jazyky
Francouzština
Realitní expert v pařížském regionu, zejména v sektoru parmain - L'Isle-Adam 30 km od Paříže, a s dlouholetými zkušenostmi, vás rád doprovodím. Abych vám nabídl výjimečné vlastnosti, dal jsem vám k dispozici své know-how a svou síť francouzských a mezinárodních zákazníků.
Medián prodejní ceny
2 368 759 CZK
Nabídky k prodeji
18
Jazyky
Francouzština, Angličtina
Dobrý den, jmenuji se Marie-José FUENTES členka sítě iad France. Jsem váš realitní poradce v NOGENT-SUR-OISE. Je to geografická oblast, kterou velmi dobře znám a na které si užívám svou odbornou činnost jako nezávislý realitní poradce. Náklady, povrch, typ nemovitosti, požadované čtvrti ve vašem městě jsou informace, které vám pomohou jasně definovat váš realitní projekt. Jako realitní poradce ve společnosti NOGENT-SUR-OISE vám poskytám podporu, abyste učinili nejlepší rozhodnutí s plnou znalostí nákupu nebo prodeje vaší nemovitosti. Denně vás doprovázím při hledání tak důležitého místa k životu a dávám vám výhodu své sítě i své zkušenosti v zeměpisné oblasti, po které toužíte. Mám také tu výhodu, že jsem nezávislý realitní poradce. To mi umožňuje mít ve svém podnikání naprostou flexibilitu. Takže se mohu snadno zpřístupnit na NOGENT-SUR-OISE a okolí, abych vás doprovázel ve všech fázích vašeho realitního projektu. Nákup nebo prodej nemovitosti v NOGENT-SUR-OISE, rád vám poradím i se všemi praktickými aspekty souvisejícími s vaším projektem. Neváhejte mě navštívit, vašeho realitního poradce v NOGENT-SUR-OISE.
Medián prodejní ceny
6 520 608 CZK
Nabídky k prodeji
6
Jazyky
Francouzština, Angličtina
Dobré ráno a vítejte, Mým cílem jako realitního poradce PROPRIETES PRIVEES je uspokojit vás, nabídnout vám exkluzivní podporu, přísnou pomoc a optimální viditelnost díky rozsáhlým komunikačním prostředkům sítě PROPRIETES PRIVEES a jejích partnerů. Reaktivní a profesionální, zavazuji se udělat vše pro to, aby vaše prodeje nebo nákupu projekt skončí v nejlepších podmínkách. Jsem vám k službám, takže mě neváhejte kontaktovat. Zatím
Medián prodejní ceny
6 141 227 CZK
Nabídky k prodeji
15
Jazyky
Francouzština
Vášnivý nemovitostí pro téměř 30 let jsem vás doprovázet při hledání nebo prodej vašeho majetku na obcích Rambouillet, Le Perray-en-Ynes, Auffargis, Les Bréviaires ... Tyto obce na jihu Yvelines, kde je dobré žít, mají privilegované prostředí, zalesněné a méně než hodinu od Paříže. Chtěli byste se usadit v našem krásném regionu, neváhejte mě kontaktovat, dám vám své znalosti a znalosti o území Rambouillet.
Medián prodejní ceny
11 042 352 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Francouzština, Angličtina
Kdo jsem? Stručně řečeno, jsem vášnivý o nemovitostech. Jak? Hledal jsem svou první práci. V 7 hodin ráno Šel jsem si vyzvednout noviny "La Presse de la Mancha" z mé obvyklé trafiky. A jednoho krásného rána mě zaujalo oznámení: Realitní kancelář hledá hostitelského tajemníka s dobrou úrovní v psaní a těsnopisu. Můj profil absolventa. Neříkám vám svou radost a naději na toto oznámení, okamžitě běžím do svého bytu a oblékám si nedělní šaty, pěkný krejčí s párem bot s podpatky ne příliš vysokými, velmi lehký make-up a šperky fantazie. V 8 hodin jsem byl u paty agentury, srdce mi bušilo, byl jsem první, kdo se představil... První zaměstnání, na které nikdy nezapomenu, protože v té době můj šéf věděl, jak mi předat svou vášeň s příkladnou profesionalitou, a já jsem zase mohl praktikovat v oddělení nemovitostí notářské studium. Moje obchodní a právní zkušenosti jsou dnes k vašim službám kromě mé vášně pro fotografování a videa, ke kterým je přidán můj diplom profesionálního patentu telepilota droll drône. Společně můžeme dosáhnout VAŠEHO PROJEKTU IMOBILIER v atmosféře důvěry a binomu.
Medián prodejní ceny
8 607 202 CZK
Nabídky k prodeji
5
Jazyky
Francouzština