Francie: 9 982 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Tím, že se s vámi zapojíme do vašich projektů prodeje nebo nákupu nemovitostí, dáváme vám k dispozici veškeré naše know-how a naši síť dovedností. Kromě toho si nárokujeme náš status nezávislé společnosti, která vám zaručuje naprostou objektivitu a upřímnou investici z naší strany. Náš tým specialistů se těší na to, že vám poradí a úspěšně vás bude doprovázet v této důležité etapě života. K dispozici a ve vší jednoduchosti, společně budeme spolupracovat na realizaci vašeho realitního projektu v klidu a za nejlepších podmínek.
Medián prodejní ceny
32 496 241 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Francouzština
Zde jste obklopeni nejkrásnějšími lyžařskými středisky jižních Alp. Serre-Chevalier, Montgenèvre, Puy Saint Vincent, Vars Risoul a samozřejmě Mekka freeridového lyžování. La Grave La Meije. Zde je hora pravdivá a přirozená a je stále zachována před masovou turistikou. Naše stromy jsou modříny a mají tu zvláštnost, že se na podzim červenají. Briançon, nejvýše položené město v Evropě 1326 m, je město s 15000 obyvateli vybavené krásnou komerční nabídkou, inovativními firmami, optickými vlákny a především dědictvím zařazeným na seznam světového dědictví UNESCO. V Briançonu Jaké potěšení vychutnat si jeho chrlič, opevnění Vauban a jeho hradby.
0
Jazyky
Francouzština
Dobrý den, dámy a pánové, Chcete koupit nebo prodat nemovitost v Paříži a okolí. Oprávněně máte několik otázek ohledně postupu, který je třeba dodržet. Rád vám na ně odpovím a budu vás provázet celým procesem hledání nebo prodeje. Mé odhady jsou bezplatné a nezávazné. Mojí prioritou je uspokojit vás. Zatím.
Medián prodejní ceny
8 179 335 CZK
Nabídky k prodeji
5
Jazyky
Francouzština
"Každý zákazník je jedinečný, každá nemovitost má své stopy. Společně dnes a zítra »
Medián prodejní ceny
51 355 369 CZK
Nabídky k prodeji
33
Jazyky
Francouzština
Díky síle národní sítě, která nabízí vysílání na více než 50 národních stránkách a více než 80 mezinárodních stránkách, díky mé dostupnosti a mému závazku prodat vaši nemovitost nebo vás přimět objevit nemovitosti odpovídající vašim vyhledávacím kritériím, věřte mi, že udělám veškeré úsilí, abych vám co nejdříve našel řešení.
Medián prodejní ceny
6 399 572 CZK
Nabídky k prodeji
22
Jazyky
Francouzština
Expert immobilier cumulant 13 années d’expérience en vente et location de biens immobiliers résidentiels et commerciaux auprès d'une clientèle internationale, je suis spécialiste du marché immobilier en France et aux Emirats Arabes Unis. Je parle français, anglais, russe, ukrainien et tchèque. L'approche personnalisée que j'entreprends pour chacun de mes clients va au-delà de la simple recherche de résidence. En ma qualité de conseillère experte du marché local, je peux vous proposer un accompagnement global et vous fournir des informations précises sur le quartier, les éventuels coûts de rénovation de la propriété jusqu'à la sélection des écoles pour vos enfants et plus encore.
Medián prodejní ceny
19 943 440 CZK
Nabídky k prodeji
11
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština
Dobrý den, vážení zákazníci, Sloužím svým zákazníkům více než 30 let v různých komerčních profesích, vždy hledám vaši spokojenost. Doprovodujte vás ve svém životním projektu s nasloucháním a empatií, abyste našli dobro svých snů. Pomůže vám ve správních řízeních až do podpisu úřední listiny. Dejte vám k dispozici všechny mé profesionální znalosti, abyste společně našli útulné hnízdo, které naplní váš život. Těším se, až se s vás setkám a začneme spolu tu nejkrásnější spolupráci. Vaše, Virginie.
Medián prodejní ceny
5 579 114 CZK
Nabídky k prodeji
12
Jazyky
Francouzština, Angličtina, Španělština
Medián prodejní ceny
6 942 337 CZK
Nabídky k prodeji
22
Jazyky
Francouzština, Němčina, Angličtina, Italština
Dobrý den, jsem Nezávislá realitní agentka Anne MERIC připojená k síti iad France. Jako takový zausažu pozici realitního poradce ve městě CARCASSONNE. Tento sektor a jeho specifika jsem dokonale poznat. Když poslouchám vaše potřeby, pomáhám vám při hledání nového majetku. Tím, že mě budete apelovat, získáte čas, relevanci a přesnost. Za tímto způsobem jsem vám do služeb vložil svou síť a své zkušenosti realitního poradce v geografické oblasti, kde se chcete usadit.
Medián prodejní ceny
3 597 393 CZK
Nabídky k prodeji
6
Jazyky
Francouzština