Austrálie: 1 667 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Pokud chcete investovat nebo žít v Austrálii, mohu být vaším druhým párem rukou. Dejte nám vědět, jaký typ nemovitosti hledáte, a my prohledáme naše tisíce nabídek, abychom pro vás našli ten ideální.
Medián prodejní ceny
12 804 140 CZK
Nabídky k prodeji
55
Jazyky
Angličtina
Jsme zprostředkovatelem s podporou technologií, ale také místním podnikem s angažovanou komunitou více než 25 000 sledujících napříč sociálními médii. Naši agenti jsou odborníci ve svém oboru s nejnovějšími technologiemi, které vám pomohou prodávat nebo kupovat nemovitosti rychleji než kdykoli předtím. Děláme to tím, že jsme technicky zdatní, mobilní a hyper místní. Naše značka je svěží, moderní a dopředu myslící bez vazeb na staré školní metody nebo zastaralé způsoby podnikání. Kontaktujte nás ještě dnes a zařizte si hledání perfektního domu nebo prodej vašeho! Můžete také procházet naše webové stránky a dozvědět se více o tom, co děláme, jak to děláme a proč tolik lidí s námi rádo spolupracuje. Těšíme se, že se brzy dozvíme!
Medián prodejní ceny
9 139 387 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Angličtina
Dobrý den, jmenuji se Nicola a mám více než 25 let zkušeností v prodeji, nejprve pracuji jako lékařský obchodní zástupce a později v prodeji nemovitostí. Jsem matka mopslíka, Ruby a mé dcery Maddy a nedávno jsem se poprvé stala babičkou malé Anastázie. Většina mé práce pochází z doporučení od velmi šťastných klientů, protože jsem známý tím, že jdu nad rámec svých klientů a nabízím projektové řízení pro předprodejní renovace nemovitostí, abych pomohl dosáhnout lepší návratnosti pro mé klienty. Také se chovám jako agent kupujících a rád přiřazování klientů k tomu zvláštnímu domovu, který hledají. Také pomáhám investorům nakupovat a / nebo stavět nové investiční nemovitosti v jižní Austrálii, jediném státě v Austrálii, kde je to téměř zpět do "normálu" s Covid19 s výjimkou zámořských cest! Zavolejte mi, pokud mohu pomoci, Nicola 0400 330 222
Medián prodejní ceny
8 727 920 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina
Zkušená prodejkyně s vášní pro zákaznický servis se Liz přesunula do předních @realty realitní kanceláře. Liz pochází ze smíšeného prostředí a má zkušenosti z farmacie, bankovnictví, prodeje a dopravy, kde byla nezbytná vysoká úroveň zákaznických služeb a pozornost věnovaná detailům. S vášní pro nemovitosti, dále podnícenou skvělými přáteli v oboru, je Liz někdo, kdo se naučil od nejlepších a vyvinul dovednosti a znalosti, které vás provedou cestou prodeje nebo vlastnictví nemovitostí. Jako plně licencovaná realitní makléřka vám Liz přinese místní, čestný a profesionální přístup a bude s vámi spolupracovat na dosažení úspěchu. Liz přistupuje k prodeji a snaží se dosáhnout nejlepší možné ceny pro své prodejce pomocí odborných cen, marketingových a prodejních strategií a zároveň vytvořit skutečnou svobodu a posílení pro své klienty v průběhu celého procesu. Pokud je něco, co Liz vždy zajistí, je to služba s úsměvem. Pokud potřebujete něco nemovitosti, Liz vám ráda pomůže a je jen telefonní hovor
Medián prodejní ceny
17 305 358 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina
Odborník na nemovitosti se specializací na marketing a prodej luxusních nemovitostí na ostrově Bribie
Medián prodejní ceny
20 307 461 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina
Pracuji s realitní společností, která se zaměřuje na více-rodinné obytné nemovitosti. Má komplexní databázi lidí, kteří chtějí koupit nemovitosti v oblasti Townsville. Máme také finanční rameno s velmi konkurenční sazby úvěru domu.
Medián prodejní ceny
6 684 873 CZK
Nabídky k prodeji
5
Jazyky
Angličtina