Austrálie: 1 665 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Pomůžeme vám najít váš vysněný majetek. Máme více než 10 let zkušeností s pomocí kupujícím nemovitostí z více než 30 zemí.
Medián prodejní ceny
17 011 219 CZK
Nabídky k prodeji
76
Jazyky
Angličtina, Španělština, Francouzština, Portugalština
Born in Melbourne, Damon has also lived in Shanghai, China for 6 years. Damon has completed a double degree at the University of Melbourne Majoring in a Bachelors of Commerce and Bachelors of Laws. After spending his early working life at one of the worlds largest Wealth Management and Investment Banking firms, Damon decided to step out and embark on a career in property development which had been a life long passion. Having driven along and delivered successful developments, Damon noticed that when it came to selling there was no one who cared or knew as much about the development as himself. Becoming disillusioned by the agents excuses for slow progress and results, Damon decided to give it a go selling properties himself. The results were immediately clear and with patience, relentless work ethic, energy, going the extra mile and passion for this industry Damon was able to achieve exceptional results ‘the professionals’ were unable to achieve. Having achieved successful sales of his own developments, Damon went on to attain a Real Estate Agents’ License and subsequently set up Urban Real Estate in the hope of attracting buyers and sellers to an agent who actually cares. ​Damon’s previous experience in the corporate environment, especially in strategic investment portfolio management, has given him a unique insight into the economy and all factors that can impact the local property market. Damon’s ability to communicate his knowledge of the economy and the local property market to buyers and sellers has proven extremely effective in achieving the highest possible result. ​Damon is fluent in English, Mandarin and Cantonese which allows him to build trust and relationships with both local and overseas buyers. Damon’s ability to network is his strength and his passion and involvement in the property industry has seen him volunteer his time as a committee member for the Australian Property Developers Association (APDA). ​Away from work, Damon loves spending time with his two boys and wife. He enjoys sports, especially AFL, formula 1, tennis and golf. Damon enjoys movies, especially thrillers and comedies.
Medián prodejní ceny
65 175 902 CZK
Nabídky k prodeji
4
Jazyky
Angličtina, Čínština (kantonská), Čínština (mandarínská)
Pro více informací prosím přidejte WeChat, WeChat ID: uskrystal
Medián prodejní ceny
15 222 472 CZK
Nabídky k prodeji
73
Jazyky
Angličtina, Čínština (mandarínská)
Jsme zprostředkovatelem s podporou technologií, ale také místním podnikem s angažovanou komunitou více než 25 000 sledujících napříč sociálními médii. Naši agenti jsou odborníci ve svém oboru s nejnovějšími technologiemi, které vám pomohou prodávat nebo kupovat nemovitosti rychleji než kdykoli předtím. Děláme to tím, že jsme technicky zdatní, mobilní a hyper místní. Naše značka je svěží, moderní a dopředu myslící bez vazeb na staré školní metody nebo zastaralé způsoby podnikání. Kontaktujte nás ještě dnes a zařizte si hledání perfektního domu nebo prodej vašeho! Můžete také procházet naše webové stránky a dozvědět se více o tom, co děláme, jak to děláme a proč tolik lidí s námi rádo spolupracuje. Těšíme se, že se brzy dozvíme!
Medián prodejní ceny
16 799 012 CZK
Nabídky k prodeji
23
Jazyky
Angličtina
Nemovitost pečlivě oceňujeme, abychom pochopili její skutečnou hodnotu. Poté stanovíme konkurenceschopnou, ale realistickou cenu, která přiláká kupující. Dále vytváříme chytré marketingové strategie, abychom ukázali nejlepší vlastnosti nemovitosti a oslovili správné publikum. Využíváme naše odborné znalosti k tomu, abychom pro naše klienty vyjednali ty nejlepší podmínky a zajistili oboustranně výhodný výsledek. V průběhu celého procesu poskytujeme jasnou komunikaci a vedení, abychom zajistili, že se naši klienti budou cítit informováni a podporováni na každém kroku. Když přijde čas na uzavření obchodu, postaráme se o všechny detaily a zajistíme hladkou a bezstresovou transakci. A i po dokončení prodeje jsme tu, abychom vám nabídli trvalou podporu a pomoc. Dodržováním těchto kroků pomáháme našim klientům dosáhnout jejich cílů a maximalizovat hodnotu jejich nemovitosti na trhu Gold Coast.
Medián prodejní ceny
16 886 204 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina
Zkušená prodejkyně s vášní pro zákaznický servis se Liz přesunula do předních @realty realitní kanceláře. Liz pochází ze smíšeného prostředí a má zkušenosti z farmacie, bankovnictví, prodeje a dopravy, kde byla nezbytná vysoká úroveň zákaznických služeb a pozornost věnovaná detailům. S vášní pro nemovitosti, dále podnícenou skvělými přáteli v oboru, je Liz někdo, kdo se naučil od nejlepších a vyvinul dovednosti a znalosti, které vás provedou cestou prodeje nebo vlastnictví nemovitostí. Jako plně licencovaná realitní makléřka vám Liz přinese místní, čestný a profesionální přístup a bude s vámi spolupracovat na dosažení úspěchu. Liz přistupuje k prodeji a snaží se dosáhnout nejlepší možné ceny pro své prodejce pomocí odborných cen, marketingových a prodejních strategií a zároveň vytvořit skutečnou svobodu a posílení pro své klienty v průběhu celého procesu. Pokud je něco, co Liz vždy zajistí, je to služba s úsměvem. Pokud potřebujete něco nemovitosti, Liz vám ráda pomůže a je jen telefonní hovor
Medián prodejní ceny
2 724 790 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Angličtina
Greg je licencovaný realitní makléř, dražebník a komisař pro prohlášení (JP) s více než 30 lety zkušeností v oblasti nemovitostí, měl jsem tu čest pomáhat mnoha lidem dosáhnout jejich cílů v oblasti nemovitostí. Pokud uvažujete o prodeji, nákupu nebo investování, zavolejte mi, rád vám pomohu.
Medián prodejní ceny
19 907 419 CZK
Nabídky k prodeji
3
Jazyky
Angličtina