Connecticut: 648 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Medián prodejní ceny
80 172 322 CZK
Nabídky k prodeji
17
Jazyky
Angličtina
Jako přední realitní makléři v Bronxu jsme tu, abychom vám poskytli všechny zdroje a informace, které potřebujete k nákupu nebo prodeji nemovitostí. Pracujeme s kupujícími a prodejci v Bronxu, Westchesteru, Brooklynu, Queensu, Manhattanu a okolí a máme rozsáhlé školení v nejnovějších marketingových strategiích pro nemovitosti. V roce 2016 jsem díky Bohu a spoustě tvrdé práce odměnil 1 hispánského realitního makléře. Jsme přesvědčeni, že vám můžeme nabídnout znalosti a nástroje, které by vám pomohly lépe a vaše transakce s nemovitostmi při nákupu nebo prodeji domu. El hablar español me ha ayudado mucho a crecer en mi comunidad gracias a Dios primero y mi esfuerzo en el año 2016 fui nombrado el agente numero uno de habla hispana en el Bronx. Me gusta ayudar mucho a las personas especialmente cuando se trata de unas de las transacciones mas grandes que hacen las personas que es comprar una propiedad. Tenemos un equipo completo con migo formado por 10 años para ayudar a mi gente hispana a que no sean una frustración comprar nebo vender una propiedad sino como dicen un paseo por el parque. Para los vendedores mi lema es vender las Propiedades en dos semanas mas tardar un mes. Me gusta escuchar y dar ideas y me gusta poner sus prioridades antes de las mias.
Medián prodejní ceny
19 457 610 CZK
Nabídky k prodeji
7
Jazyky
Angličtina, Španělština
Jsem rezidenční Realitní makléř po dobu 30 let pokrývající Větší Hartford area Jak východ & západ řeky.
Medián prodejní ceny
3 366 231 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina
Přenášet hodnoty tvrdé práce, integrity a vynikajícího klientského servisu do všeho, co dělá.
Medián prodejní ceny
9 797 670 CZK
Nabídky k prodeji
1
Jazyky
Angličtina
Místní, aktivní a zkušení. Čas, peníze a zkušenosti jsou vždy důležité! Prodej nebo nákup, moje zkušenosti zahrnují 20 let v realitní profesi a 7 let jako hypoteční věřitel. Přináším svým prodejcům a kupujícím komplexní zkušenosti ve všech ohledech nemovitostí, které zajišťují úspěšné uzavření.
Medián prodejní ceny
5 297 768 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina
Zavázala se sloužit vám a průběžně vás informovat před, během a po vaší důležité transakci. Poskytování mimořádné úrovně služeb a péče a zároveň pomáhat každému cennému klientovi během přesunu. Udržuje vztah po ukončení transakce..... neustále existuje jako neocenitelný zdroj, poskytování aktualizací trhu, odpovídání na otázky a pomoc jakýmkoli způsobem je to možné. Komunikace - Zkušenosti - Výjimečné služby - Full Time Professional
Medián prodejní ceny
15 069 119 CZK
Nabídky k prodeji
2
Jazyky
Angličtina