Barcelona: 109 realitních agentů

Projděte si makléře a najděte si toho nejvhodnějšího.
Vaše nemovitosti v Barceloně Nové časy, nová řešení
Medián prodejní ceny
16 586 261 CZK
Nabídky k prodeji
81
Jazyky
Španělština, Angličtina
Vítejte v Atipice! Vítáme Vás v naší společnosti a pozvat vás k seznámení s našimi službami, stejně jako nespočet výhod spolupráce s námi. Téměř 25 let inovací, rostoucí a vedoucí na trhu s nemovitostmi. Více než 11 000 operací za 20 let ratifikovat naši metodu a způsob, jak dělat věci. Více než 50 národností je součástí našich zákaznická a vlastnická základna, vychovávaná úsilí a důvěra.
Medián prodejní ceny
22 032 497 CZK
Nabídky k prodeji
340
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština
Casas Exclusivas nabízí k prodeji nemovitosti pečlivě vybrané vysoce zkušenými realitními profesionály a skvělými znalci svých oblastí. Tyto vlastnosti se mohou pochlubit vysoce vyhledávanými vlastnostmi, jako jsou žádoucí lokality, úchvatné výhledy, podmanivé návrhy a byly pečlivě postaveny nebo renovovány s dokonalou pozorností k detailu. Tyto jedinečné domy se nacházejí v některých z nejžádanějších oblastí Barcelony a Costa Brava uprostřed zachovalých přírodních prostor. Xavier Martin, zakladatel a generální ředitel společnosti Casas Exclusivas, je realitní agent z Katalánska s více než dvěma desetiletími zkušeností. S vášní pro nemovitosti zprostředkoval stovky exkluzivních nákupů nemovitostí ve Španělsku a hovoří francouzsky, španělsky a anglicky. Svůj čas dělí mezi Barcelonu a Costa Brava a oceňuje jedinečnou přitažlivost obou míst.
Medián prodejní ceny
42 084 544 CZK
Nabídky k prodeji
37
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština
Prodej vašeho domu řídíme metodicky a efektivně. Odborný profesionální tým, který je vám k dispozici, aby dal hodnotu vašemu dědictví. Správu sjíme hodnocením nemovitosti a kontrolou registračních a urbanistických dat. To nám umožňuje definovat tržní cenu, připravit obchodní informace a navrhnout komunikační plán. Požadavky vyhovíme informováním a návštěvou nemovitosti, dodáním osobní dokumentace domu a vyřešením případových otázek. S podporou právního oddělení Sněmovny připravujeme potřebnou dokumentaci k formalizaci operace doprovázející klienty po celou dobu až do podpisu veřejné žaloby.
Medián prodejní ceny
5 492 689 CZK
Nabídky k prodeji
36
Jazyky
Španělština, Katalánština, Angličtina, Francouzština
White Side Real Estate je společnost s etickým a velmi profesionálním způsobem práce. Uspokojování potřeb našich zákazníků je naší "obchodní značkou" a pevně věříme v naslouchání lidem a pochopení jejich snů. Díky tomu nabízíme vždy ty nejlepší možnosti, aniž bychom ztráceli čas zákazníků návštěvami domů a nemovitostí, které by neuspokojily očekávání našich zákazníků. Rádi si s lidmi sedneme a pochopíme, co hledají. U nás najdete profesionální tým, který vám bude stát po boku po celou dobu až do vaší úplné spokojenosti. Nejen, že prodáváme dům, ale také vám pomůžeme, pokud budete potřebovat jakoukoli změnu nebo proměnu nemovitosti, můžeme se o vše postarat a můžete si být jisti, že to pro vás uděláme tím nejlepším a nejekonomičtějším způsobem. Máme velmi speciální nemovitosti se širokou škálou cen, ale bez kompromisů v kvalitě bytů / domů a vždy s velmi silným závazkem s designem, komfortem, funkčností a samozřejmě v nejlepších lokalitách Barcelony a jejího okolí, včetně nemovitostí v centru města a na chladných místech města, ale také v krásných a exkluzivních horách a plážích, které Barcelonu obklopují. Jsme realitní profesionální agentura, která se specializuje na domy v Barceloně a Katalánském pobřeží, ale pracujeme také velmi přizpůsobeným způsobem, můžeme najít vše, co náš zákazník chce, nebo to můžeme udělat. Navštivte nás v naší kanceláři, která se nachází v jedné z nejatraktivnějších částí Barcelony (Bonanova), najdete v nás toho nejlepšího partnera při hledání vysněného domova.
Medián prodejní ceny
10 137 424 CZK
Nabídky k prodeji
18
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Španělština, Francouzština
Dupont Estate je butiková realitní kancelář specializující se na prodej domů a bytů v Barceloně, Sitges a Vilanova i la Geltrú. Významným majitelům a kupujícím nabízíme vysoce personalizované a efektivní služby. Abychom zaručili výše uvedené, prodáváme maximálně pět nemovitostí najednou.
Medián prodejní ceny
11 071 948 CZK
Nabídky k prodeji
6
Jazyky
Španělština, Angličtina, Francouzština
Vytvořili jsme Villas Mondragón, tým profesionálních realitních makléřů z Dánska, Lucemburska, Španělska, Ruska, Bulharska a Anglie, pracujících na španělském pobřeží a v Barceloně. Se zkušenostmi v oblasti nemovitostí, financí, pojištění, nedávných stavebních projektů a investic Všechna řešení jsou shromážděna na jednom místě, aby byla co nejdříve provedena bezpečná transakce.
Medián prodejní ceny
12 254 029 CZK
Nabídky k prodeji
56
Jazyky
Angličtina, Katalánština, Dánština, Němčina, Španělština, Francouzština
Ve společnosti FINCADOR Servicios Inmobiliarios jsme specialisté na použité byty v Eixample a dalších oblastech Barcelony. 35 let působení na realitním trhu města, spolu s nahromaděnými zkušenostmi a širokým portfoliem produktů, které máme, z nás činí ideální agenturu, která vám pomůže koupit, prodat nebo pronajmout vaši nemovitost, ať jste kdekoli. Jsme aktivní součástí Oficiální asociace realitních kanceláří (API) v Barceloně.
Medián prodejní ceny
7 377 173 CZK
Nabídky k prodeji
75
Jazyky
Španělština, Angličtina